Monthly Archives: December 2014
You are browsing the site archives by month.
Ievads un turpinājums par ātro kredītu

Kredīti internetāIevadā jāmin, ka ātrie kredīti ir vienīgais veids, kā Jūs varat iegūt nepieciešamo naudu savā kontā īsā laika sprīdī. Šie kredīti piedāvā summas no 5 € līdz pat 1000 €, 1500 € un vairāk ar atmaksas laiku līdz četrām nedēļām, līdz dažiem mēnešiem un pat gadiem. Atmaksas diena tiek saskaņota. Atmaksas termiņa beigās aizņēmējam ir jāpārskaita kredīta summa aizdevēja kontā.

Aizpildot pieteikumu un sniedzot dažus nepieciešamos personas datus, Jūs varat saņemt šos kredītus bankas kontā, bet viena vissvarīgākā lieta, kas jāpatur prātā, ir veikt atmaksu noteiktajā laikā, lai šie kredīti neradītu nevajadzīgus izdevumus.

Ātrajiem kredītiem ir arī savi nosacījumi, piemēram, aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam, ar patstāvīgu darbu un labu kredītvēsturi. Turklāt iegūt šos kredītus ir ļoti vienkārši, bez jebkādu dokumentu aizpildīšanas vai nosūtīšanas.

Kas Jums jādara, ja Jums pēkšņi ir nepieciešama liela naudas summa?

Šeit ir daži soļi, kam Jums ir nepieciešams uzmanīgi sekot:

 1. Jums vienmēr vajadzētu salīdzināt vairākus kredītu piedāvājumus, pirms Jūs izvēlaties jebkuru šādiem kredītiem. Salīdziniet dažādus aizdevējus un izvēlieties sev tīkamāko. Aprēķiniet kredīta procentu likmi un atmaksājamo kredīta summu, lai zinātu, kurš piedāvājums ir Jums izdevīgākais.
 2. Kad esat izpildījis iepriekš minētās darbības, Jūs varat viegli iesniegt kredīta pieteikumu dažu minūšu laikā. Jūs varat iesniegt kredīta pieteikumu internetā un saņemt kredīta summu savā kontā.

Ātro kredītu prasības

 • Jums ir nepieciešams patstāvīgs darbs
 • Jums ir nepieciešams būt pilngadīgam.
 • Jums ir jābūt ar labu kredīta pagātni.
 • Jums ir jābūt bankas kontam un mobilam telefonam.

Ja Jūs atbilstat šīm prasībām, Jūs varat viegli saņemt ātros kredītus jau šodien un izmantot tos pēc sirds patikas.

Money express

Moneyexpress jeb „Money Express” ir finanšu jomā strādājošs uzņēmums, kas galvenokārt specializējas uz valūtas maiņu un investīciju zelta pirkšanu un pārdošanu, taču piedāvā arī dažādus citus pakalpojumus, kuros darbojas, kā starpnieks. Uzņēmums sev par savu galveno uzdevumu uzskata – izveidot lielāko augsto tehnoloģiju finanšu uzņēmu Baltijā.

Ko piedāvā moneyexpress?

Moneyexpress.lv finanšu pakalpojumu centrs piedāvā:

 • Skaidras un bezskaidras valūtas maiņu,
 • Zelta pirkšanu, pārdošanu,
 • Naudas pārvedumus ar Money Gram
 • Automobiļa līzingu, hipotēku,
 • Automobiļu lombarda pakalpojumus,
 • Automobiļu tirdzniecību,
 • Automobiļu apdrošināšanas OCTA un KASKO
 • Lombarda pakalpojumus,
 • Apdrošināšanu,
 • Visa veida maksājumus.

Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi apskatāmi un pieejami moneyexpress.lv mājas lapā. Ar moneyexpress.lv palīdzību iespējams veikt vairākas finanšu darbības vienuviet, turklāt, lai to izdarītu, jums nav jādodas ārpus mājas, jo visi pakalpojumi ir pieejami internetā. Apmeklējot finanšu pakalpojumu centra mājas lapu, kas ir moneyexpress.lv, jūs vienuviet varat, piemēram, apmaksāt rēķinu par mobilo telefonu, iegādāties savai automašīnai OCTA apdrošināšanas polisi, kā arī samainīt valūtu pirms došanās ceļojumā – šādi ietaupot gan laiku, gan naudu.

Moneyexpress.lv būs lielisks palīgs arī viesim tiem, kas nolēmuši savu veco auto nomainīt pret jaunu vai arī vienkārši iegādāties automašīnu, jo šajā mājas lapā vienuviet iespējams atrast dažādu auto piedāvājumus, kā arī nokārtot līzingu vai izmantot auto lombarda pakalpojumus, turklāt, automašīna būs iegādāta, izdevīgākie apdrošināšanas polišu piedāvājumi nebūs ilgi jāmeklē.

Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi ir moderni un pielāgoti mūsdienu ritmam, kad dzīve rit daudz straujāk un daudzām ikdienas darbībām sāk pietrūkt laika. Lielveikalu piedāvājumu klāstā ietilpst gan pārtikas, gan saimniecības preces, kā arī dažādi pakalpojumi, kādēļ, lai tā nebūtu arī finanšu pakalpojumu jomā? Vairāku pakalpojumu apvienošana vienuviet, padara to izmantošanu daudz vienkāršāku, turklāt vairs nav nepieciešamības atcerēties vairākas interneta mājas lapu adreses, vai klientu apkalpošanas centru atrašanās vietas, jo viss ir pieejams moneyexpres.lv.

Padariet savu dzīvi vienkāršāku sekojot līdzi laikam, turklāt atcerieties, ka laiks ir nauda, tāpēc tērējiet to gudri izmantojot mūsdienu tehnoloģijas.

Nepieciešama nauda

Vai Jums ir pēkšņi nepieciešama nauda? Ko darīt? Vai Jūs meklējat kredītu un Jums ir steidzami nepieciešama nauda? Naudas trūkums ir lielākais drauds Jūsu dzīvē. Cilvēki parasti aizņemas naudu no saviem draugiem un ģimenes locekļiem, bet ko darīt tad, ja arī viņiem nav naudas? Jūs varētu staigāt no vienas bankas uz citu, meklējot naudu.

Cilvēki parasti nezina dažādos kredītu veidus, ko tie var izmantot ārkārtas situācijās. Šādās steidzamās situācijās, Jums vajadzētu izmantot ātros kredītus, kas var palīdzēt Jums īsā laikā atbrīvoties no nevēlamiem izdevumiem. Cilvēki ar labu kredītvēsturi var pieteikties šiem kredītiem; Jums vienkārši nepieciešams būt pārliecinātam, ka varēsiet atmaksāt kredītu noteiktajā laikā.

Kā mēs visi zinām, avārijas situācijas var rasties jebkurā laikā. Ir daudz pēkšņu un negaidītu izdevumu, piemēram, automašīnas remonts, iepirkšanās, rēķini un izglītība, mājas renovācija, pārtikas rēķini, studiju maksas vai cits. Lai segtu šos izdevumus, ātrie kredīti ir ļoti noderīgi. Ar šo līdzekļu palīdzību, cilvēki atrod veidu, kā izkļūt no nepatīkamām finanšu situācijām, kas traucē mierīgu ikdienas dzīvi. Sakarā ar ātro pieejamību, šie kredīti ir ļoti populāri dažādu aizdevēju vidū.

2008. gada ekonomikas lejupslīde varētu būt beigusies un ekonomika visā pasaulē jau bija sākusi atgūsties. Tagad ir jauna problēma – karš, kura rezultātā ir sākušās neskaitāmas sankcijas, kuru ietekmē cieš neskaitāmi cilvēki visā Pasaulē. Tā ir nopietna problēma, kuru negaidīja un negribēja neviens, bet notiek visādi.

Kā var iegūt ātro kredītu, ja nav naudas?

Ātrie kredīti ir risinājumi īstermiņa finansiālajām grūtībām, ko var atmaksāt līdz nākamajai algas dienai. Aizdevēji prasa pierādījumus par regulāru algu vai ienākumiem, lai apstiprinātu ātro kredītu un, ja Jūs nesaņemat regulāru algu, Jums ir nepieciešams sniegt pierādījumus citiem maksājumiem, ko Jūs saņemat. Tādējādi, ja vien Jums ir pierādījums, ka Jūs saņemat ikmēneša ienākumus, Jums ir tiesības saņemt ātro kredītu no lielākās daļas aizdevēju.

Eesti Krediidipank

Ekp jeb Eesti Krediidipank ir Igaunijas banka ar vairāk, kā 20 gadu pieredzi Igaunijas tirgū, kuru jau kopš 2011. gada izmanto sniedzot banku pakalpojumus arī Latvijā. Ekp.lv Latvijas filiālē strādā pieredzējuši un zinoši cilvēki, no kuriem lielākā daļa savu pieredzi uzkrājusi strādājot Latvijas Biznesa bankā, kuru Eesti Krediidipank pārņēma pirms 3 gadiem.

Ekp.lv atrodams plašs kreditēšanas un noguldījumu pakalpojumu klāsts.

Privātpersonām tiek piedāvāts:

 • Veikt maksājums,
 • Izmantot internetbanku un SMS banku,
 • Veikt ātros skaidrās naudas pārvedumus,
 • Izmantot vienotos fizisko personu maksājumu kontu maiņas principus,
 • Izveidot parasto vai pilngadības noguldījumu kontu, kā arī krājkontu,
 • Pievienoties pensiju 2. Līmenim,
 • Veikt valūtas maiņu,
 • Izmantot individuālos seifus.

Uzņēmumiem tiek piedāvāts:

 • Izveidot darījumu kontu,
 • Veikt maksājumus,
 • Lietots internetbanku un SMS banku,
 • Izveidot parasto noguldījumu,
 • Veikt operācijas ar valūtu,
 • Izmantot individuālos seifus.

Kā ekp.lv lielāko priekšrocību varētu uzskatīt individuālo attieksmi pret katru klientu. Šī banka ir ļoti progresīva, taču neliela, kas ļauj pievērst daudz vairāk uzmanības katra klienta vēlmēm un vajadzībām, kā arī profesionāli izstrādāt labāko piedāvājumu un stratēģiju, kas izriet no individuālās situācijas. Šīs bankas profesionāli vienmēr būs gatavi veltīt laiku sarunai ar jums un precizēt visus neskaidros jautājums, kā arī risināt radušas problēmas, kurām lielās bankas bieži vien nepievērš uzmanību un ļauj ritēt pašplūsmā.

Lai pēc iespējas kvalitatīvāk pildītu savus uzdevumus, 2013. gadā banka mainīja savu darbības stratēģiju, atsakoties no vairākiem Latvijā piedāvātajiem pakalpojumiem. Tagad banka koncentrējas uz konkrētu nelielu pakalpojumu daudzumu, ko sniedz visaugstākajā kvalitātē.

Ja vēlaties kļūt par Eesti Krediidipank klientu un izmantot ekp.lv atrodamos pakalpojums, jums jādodas šis bankas filiāli Rīgā Kr. Valdemāra ielā vai ari jāsazinās ar banku pa tālruni, nosūtot e-pastu vai izmantojot Skype. Bankas kontakti ir atrodami ekp.lv mājas lapā.

Banka, kurai var uzticēties ir nepieciešama ikvienam cilvēkam, kurš ikdienā ir saskarsmē ar visa veida finanšu darījumiem un mūsdienās šādā saskarsmē atrodas gandrīz ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurs sasniedzis konkrētu vecumu.

Kredīts ar darba vietu

Nodarbināti iedzīvotāji ar patstāvīgu darbu bieži vien saskaras ar finanšu problēmām, kad steidzami nepieciešams iegūt papildus naudu dažādu iemeslu dēļ, piemēram, īres maksai, mācību rēķiniem vai arī viņiem ir nepieciešams finansējums. Aizņēmēji iegūst kredītu ļoti īsā laikā un ar pievilcīgiem noteikumiem.

Kredīta iegūšanas process ir ļoti viegls un saudzīgs. Lai iegūtu ātro kredītu, aizņēmējam parasti ir jāpierāda savi ienākumi, dati par sevi un nodarbinātība, lai parādītu aizdevējam savu maksātspēju. Kad kredītu nepieciešams atmaksāt, aizņēmējam ir jāpārskaita kredīta summa aizdevēja bankas kontā.

Aizdevējs tomēr vēlas pārliecināties par aizņēmēja maksātspēju, tādēļ aizņēmējam ir jāiesniedz dati par ienākumiem (darba vieta, algas apmērs, izdevumi), lai aizdevējs varētu novērtēt aizņēmēja maksātspēju.

Šie kredīti tiek piešķirti aizņēmējam ļoti īsā laikā. Tas ir tāpēc, ka aizdevēji netērē laiku izvērtējot aizņēmēja iesniegto ķīlu – tā vienkārši nav nepieciešama. Pateicoties tam, aizņēmējs var iegūt ātro kredītu savā kontā pēc pieteikšanās kredītam.

Šis raksts beidzot ir pateicis to, kas sen Latvijā nav pieejams. Ātrais kredīts bez darba vietas nav pieejams. Ir nepieciešami ienākumi vai darba vieta, lai likumīgi izsniegtu un saņemtu naudu ar ātro kredītu palīdzību. Ja kāds aizdevējs Jums dižojas, ka aizdos bez darba vietas, tad Jūs riskējat nokļūt krāpnieka vai negodīga aizdevēja rokās. Tie laiki, kad ātro kredītu izsniedza bez darba vietas ir galā. Ir pieņemti virkne noteikumi un likumi, lai ātrie kredīti tiktu izsniegti maksātspējīgiem iedzīvotājiem. Protams, ka ir cilvēki, kuri ātro kredītu varētu atmaksāt bez darba vietas, bet vairākums to nespēj un tāpēc ir šie regulējumi.

Ātro kredītu noraidījumi

Ātro kredītu var noraidīt un tas notiek katru dienu. Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kā izvairīties no kredīta pieteikuma neapstiprināšanas. Ātro kredītu aizdevēji var noraidīt pieteikumu, pamatojoties uz aizņēmēja ienākumiem un kredītvēsturi.

Ātrie kredīti bez ķīlas

Šeit ir galvenie pieci iemesli, kādēļ ātro kredītu aizdevēji var noraidīt Jūsu kredīta pieteikumu.

 1. Slikta kredītvēsture – kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības.
 2. Pārāk zemi ienākumi – ja Jūs nevarat atļauties nomaksāt kredītu, tas palielinās Jūsu finanšu nepatikšanas.
 3. Jums nav bankas konta – bankas konts ir nepieciešams, lai tajā ieskaitītu kredīta summu.
 4. Iepriekšējo kredītu saistību nepildīšana – fakts, ka Jūs neesat nomaksājis iepriekšējos kredītus biedē aizdevēju un viņš nevar Jums uzticēties.
 5. Nav iespējams pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju – aizdevējiem internetā ir nepieciešama informācija par jums.
 6. Jums jau ir esoši ātrie kredīti, kas Jums ir jānomaksā – šiem kredītiem būs nepieciešama daļa no Jūsu algas, lai Jūs tos varētu atmaksāt. Jebkurš labs aizdevējs sapratīs, ka, ja Jums jau ir daži esoši kredīti, pastāv lielāks risks, ka viņi nesaņems maksājumu.

Ātrais kredīts ir plaši pazīstams kā SMS kredīts. Tas ir īstermiņa kredīts, kas tiek nodrošināts pret algu un kredītvēsturi. Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā. Būtībā, šie kredīti ir paredzēti tikai nepieredzētām ārkārtas situācijām, nevis ilgtermiņa finanšu palīdzībai. Piesakoties ātrajam kredītam, mēs vienmēr vēlamies atrast pašu labāko iespēju tieši mums. Lai saņemtu īstermiņa kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Tiek vērtēti trīs līdz 5 kritēriji: kredītvēsture, vecums, algas vai ienākumu apjoms un citi sīkumi, kas ļauj aizdevējam izlemt, cik drošs ir ātro kredītu ņēmējs.

Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība Dzelzceļnieks KS

Dzks.lv jeb kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība Dzelzceļnieks KS, ir finanšu institūcija, kas pieder Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nodaļas arodbiedrības biedriem. Dzelzceļnieks KS ir dibināts 1995. gadā un visi tās biedri (vairāk, kā 12600) ir gan klienti, gan īpašnieki vienlaicīgi.

Dzks.lv atrodama informācija par sabiedrības biedriem piedāvātajiem pakalpojumiem un iespējām.

Par DZKS biedru var kļūt pilngadīga persona, kura ir,

 • LDzSA arodbiedrības vai arodbiedrības, kas ir vienā apvienībā ar LDzSA biedrs.
 • Dzelzceļnieks KS biedra laulātais,
 • Dzelzceļnieks KS biedra bērns.

Lai kļūtu par biedru, nepieciešams: iepazīties ar statūtiem, iemaksāt iestāšanās naudu, kas ir 1,42 eiro un iegādāties pamatpaju 7,11 eiro vērtībā. Pietikums uzņemšanai Dzelzceļnieks KS atrodams mājas lapā dzks.lv.

Galvenais krājaizdevu sabiedrības birojs atrodas Rīgā, taču aģenti, kas ir gatavi atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem, kā arī palīdzēs aizpildīt dokumentus atrodas visā Latvijā un to kontaktinformācija, pieejama dzks.lv.

Dzelzceļnieks KS biedriem tiek piedāvāti tādi finanšu pakalpojumi, kā:

Kredīti:

 • Ekspress kredīts,
 • Kredītlīnija,
 • Kredīts kustība,
 • Hipotekārais kredīts,
 • Bezprocentu kredīts ERGO KASKO un OCTA polises iegādei,
 • Bezprocentu kredīts skola,
 • Kreditēšanas iespēju salīdzinājums,
 • Pārkreditēšana.

Noguldījumi:

 • Termiņnoguldījums,
 • Ienesīguma noguldījums,
 • Uzkrājuma noguldījums,
 • Krājkonts,
 • Pilngadības krājkonts,
 • Pieprasījuma noguldījums.

Kases operācijas biedru apkalpošanai.

Konsultācijas finansiāla rakstura jautājumos.

Biedriem tiek piedāvāta iespēja izmantot arī pakalpojums internetā jeb i-DZKS, ko varētu uzskatīt par šīs sabiedrības interneta banku. i-DZKS iespējams uzzināt savu kontu bilanci, kā arī apskatīt konta vēsturi, apmaksāt rēķinus un veikt pārskaitījumus, noformēt noguldījumus un kredītus, ka arī veikt citas darbības.

Dzks.lv piedāvā īpašu pakalpojumu apdrošināšanas ERGO OCTA polisei, kuru ikviens biedrs var saņemt ar 20% atlaidi, turklāt maksa par polisi tiks ieturēta no biedra algas un to ir iespējams sadalīt uz līdz pat 12 mēnešiem, bez procentu maksas, tādā veidā izvairoties no lieliem izdevumiem vienā mēnesī.

Dzks.lv ir lieliska alternatīva ierastajiem banku pakalpojumiem.