Monthly Archives: March 2015
You are browsing the site archives by month.
Šeit ir daži ieteikumi, kas varētu Jums palīdzēt.

Iesākumā, Jums ir nepieciešams ievākt tik daudz informācijas, cik iespējams, par aizdevēju. Galvenais veids, kā noteikt, vai aizdevējs ir godīgs, ir pārbaudīt un redzēt, cik ļoti labprāt finanšu iestāde atklāj informāciju par sevi, it īpaši par to, vai tas ir patiešām licenzēts uzņēmums vai ne.

Otrkārt, izvērtējiet, cik profesionāls ir aizdevēja uzņēmums. Tas sniegs Jums izpratni par to, tieši cik gludi Jūsu darījumi noritēs, ja Jūs plānosiet izmantot tieši šī uzņēmuma pakalpojumus. Tāpat arī profesionāliem uzņēmumiem ir daudz vairāk interesantu piedāvājumu un iespēju.

Visbeidzot, noskaidrojiet informāciju par visām izmaksām, kas ir ietvertas kredīta izmantošanā. Kāda būs procentu likme vai piemērotās maksas? Kādas sekas ir saistību nepildīšanai, piemēram, maksājuma neveikšanai? Cik lielu kredīta summu aizdevējs ir gatavs piedāvāt? Bieži vien, cilvēks nespēj atmaksāt kredītu pilnībā. Lielākā daļa uzņēmumu ļauj atlikt kredīta atmaksu uz nākamo mēnesi, iekasējot papildus maksu. Jums vajadzētu uzzināt, cik liela ir šī summa, lai Jūs nesastaptos ar nepatīkamu pārsteigumu pēc tam.

Ātrais interneta aizdevums

Ja Jums ir apnikušas situācijas, kad nauda beidzas ātrāk, nekā ir pienākusi algas diena, tad Jums par to vairs nav jāuztraucas. Lieliska izeja no šīs situācijas ir ātrais interneta aizdevums, tādējādi Jūs tiekat vaļā no situācijas, kad Jums nav ne centa kabatā. Pieteikšanās ātrajam interneta aizdevumam ir ļoti vienkāršs un ātrs process, lai pieteiktos ātrajam interneta aizdevumam būs nepieciešamas 10 līdz 15 minūtes. Ātrais interneta aizdevums ir īstermiņa aizdevums, kurš parasti tiek izsniegts uz laiku līdz vienam mēnesim. Personas var aizņemties no 5 līdz 3000 eiro, tas gan atkarīgs no katra, konkrēta, aizdevēja, kā arī laiks, uz kādu tas izsniedz ātro interneta aizdevumu.

Lai varētu pretendēt, uz ātro interneta aizdevumu, ir jāatbilst dažiem kritērijiem

  • Aizdevuma pretendentam ir jābūt pilngadīgam, dažiem aizdevējiem ir arī norādīts, līdz kādam vecuma slieksnim, tiek piešķirti ātrie interneta aizdevumi
  • Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam
  • Nepieciešami regulāri ienākumi, lai varētu aizdevumu atmaksāt
  • Nepieciešams bankas konts un mobilais telefons, lai varētu aizdevumu saņemt
  • Nedrīkst būt kavētu vai nenokārtotu parādsaistību

Ātro interneta aizdevumu atmaksa

Ātrie kredīti, nauda

Ātros interneta aizdevumus ir nepieciešams atmaksāt laicīgi, savādāk aizdevuma ņēmējs var iekulties nepatikšanās. Neatgriežot laicīgi ātros interneta aizdevumus, ļoti iespējams, ka tiks uzrēķināti soda procenti. Visbeidzot, ja ātrais interneta aizdevums netiek atmaksāts, tad tas var nonākt līdz parādu piedzinējiem, kas nu nekādi nav aizdevuma ņēmēja interesēs. Tomēr, ja ir gadījusies kāda neparedzēta ķibele un saprotams, ka ātro interneta aizdevumu nespēsiet laicīgi atmaksāt, tad praktiski visi ātro interneta aizdevumu izsniedzēji piedāvā saviem klientiem pakalpojumu – aizdevuma atmaksas pagarināšana. Šī iespēja paredz par nelielu naudas summu atlikt Jūsu ātrā interneta aizdevuma atmaksu uz Jūsu izvēlēto termiņu, kurš parasti tiek piedāvāts 7, 14 vai 30 dienu garumā. Tādejādi nepatikšanas ir novērstas un pēc izvēlētā aizdevuma pagarināšanas termiņa varēsiet nokārtot savas parādsaistības, neiekļūstot parādnieku sarakstos un nesabojājot savu kredītvēsturi.