Monthly Archives: November 2015
You are browsing the site archives by month.
Kur aizņemties, ja ir ķīla?

Ja nepieciešami steidzami naudas līdzekļi, iespējams, Jums var palīdzēt AS “West Kredit”, kas ir lielākais Latvijas nebanku hipotekārās kreditēšanas nozares uzņēmums, kurš lepojas ar 20 gadu pieredzi. AS “West Kredit” pozicionē sevi kā kompāniju, kas spēj rast piemērotu kredītu ikvienai situācijai. Pateicoties individuālajai pieejai, klientiem nodrošina atbilstošu kredīta risinājumu.

Kāda veida kredītus piedāvā AS “West Kredit”?

Tiek piedāvāti plaši pazīstami kredīti preču iegādei, piemēram, t.s. Iespēju kredīts, saimniecības izdevumu kredīts utt. Šo summu Jūs varat lietot pēc saviem ieskatiem.

Tāpat tiek piedāvāti kredīti veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanā, piemēram, investīciju kredīts uzņēmumiem. Tajā AS “West Kredit” piedāvā piemērotu sadarbības modeli, aprēķinot atbilstošu maksājumu grafiku. Tāpat arī tiek piedāvāta iespēja saņemt kredītu, ja esat jaunais uzņēmējs un vēlaties uzņēmējdarbību tikai uzsākt.

AS “West Kredit” piedāvā arī kredītu nerezidentiem, kas ir rets pakalpojums Latvijas kreditoru vidū. Šis kredīts ir pieejams arī citu valstu pilsoņiem, kuri vēlas saņemt naudu pret sev piederošu nekustamo īpašumu (dzīvoklis, māja, zeme utt.) LR teritorijā vai arī vēlas to tikai iegādāties.

Tā kā situācija ir aktuāla, AS “West Kredit” piedāvā arī pakalpojumu, kas domāts komunālo parādu dzēšanai, kas paredzēts tieši šādam gadījumam, kad ir uzkrāts parāds par komunālajiem maksājumiem.

Tāpat arī piedāvājumā ir vairāku veidu hipotekārie kredīti.

Kādus hipotekāros kredītus piedāvā AS “West Kredit”?

Viens no tiem ir populārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas labi noder, ja Jums jau ir nekustamais īpašums un vēlaties aizņemties naudas summu.

Tiek piedāvāts arī kredīts nekustamā īpašuma iegādei – tas Jums derēs, ja Jums kredīts vajadzīgs, lai iegādātos nekustamo īpašumu.

Ja nauda ir vajadzīga, lai iegādātos nekustamo īpašumu izsoles veidā, tad varat izvēlēties kredītu nekustamā īpašuma iegādei izsolē.

Bet, ja Jums ir vajadzīgs kredīts termiņā līdz 6 mēnešiem summā no 700 līdz 3000 eiro, tad varat izvēlēties AS “West Kredit” piedāvāto  bezprocentu hipotekāro kredītu.

Sava finanšu stāvokļa novērtēšana

Budžeta izveidošanas un sava finanšu stāvokļa novērtēšana nekad nav bijusi tik svarīga, kā tas ir pašreizējā finanšu situācijā, kādā visa pasaule atrodas. Ja Jūs nekad neesat izveidojis budžetu pirms tam, to ir diezgan vienkārši izdarīt.

50 eiro

Katrs eiro skaitās, visu laiku.

Budžets ir ideāls veids, kā piefiksēt Jūsu izdevumus un iepriekšplānot vai prognozēt tos noteiktā laika periodā, lai redzētu, vai Jums ir pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu visus izdevumus. Tātad, pirmā lieta, kas Jums jādara, ir jāpieraksta visi Jūsu plānotie izdevumi un arī Jūsu neplānotie izdevumi vienā dokumentā. Jūsu plānotie izdevumi ir pietiekami viegli nosakāmi, un Jūs varat tos pārbaudīt vēsturiski no Jūsu bankas konta izraksta. Lietas, piemēram, regulārie maksājumu uzdevumi, īre, jebkas, kas tiek maksāts regulāri caur Jūsu banku. Mērķis ir pierakstīt visus veicamos maksājumus.

Spēja radīt pietiekami precīzu budžetu pastāsta mums, cik daudz naudas mums ir nepieciešams nopelnīt, lai segtu mūsu prognozētos izdevumus. Tas ir ļoti svarīgs “rīks”, jo īpaši pašreizējā finanšu krīzē. Jūsu budžets iepriekš brīdinās par visām gaidāmajām problēmām, kas varētu rasties, kad Jums, iespējams, nepietiek līdzekļu vai nu peļņas vai ietaupījumu, vai abu, lai varētu izpildīt savas īpašas finansiālas prasības.

Ja Jūs zināt par jebkādu iztrūkumu, Jūs varat izveidot rīcības plānu, piemēram, samazināt izdevumus dažās jomās, vai palielināt savu peļņu. Svarīgi ir tas, ka budžets nostāda Jūs stāvoklī, kad Jūs zināt, vai Jūs sagaida kādas finanšu problēmas, un Jums ir laiks tām sagatavoties.

Kāds ir izcils aizdevējs?

Kad vajadzīgs aizdevums, ir droši griezties pie SIA “Grand Credit”, jo šeit tiek piedāvāti aizdevumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Turklāt noformēt tos ir vieglāk par vieglu – varat aizpildīt pieteikuma anketu internetā mājas lapā grandcredit.lv!

Kādi kredīti tiek piedāvāti privātpersonām?

Ja esat privātpersona, “Grand Credit” Jums var piedāvāt sekojošus kredītus: iespēju kredītu, kredītu remontam, kredītu būvniecības darbu pabeigšanai, aizdevumu uzņēmējdarbības uzsākšanai, kredītu komunālo parādu dzēšanai, kredītu ar “superbrīvdienām”, kredītu nerezidentiem un jauno uzņēmēju kreditēšanas programmu.

Kas ir iespēju kredīts?

Tas ir kredīts, kura summu varat tērēt pēc saviem ieskatiem – lai realizētu savus mērķus un vēlmes. Varat iegādāties ceļojumu, jaunu auto, labiekārtot savu mājokli, samaksāt par studijām vai nomaksāt medicīnas izdevumus.

Šis aizdevums ir īpašs ar ātru pieteikumu izskatīšanu, vienkāršu dokumentu noformēšanas procesu, precīzu naudas izsniegšanu un lojālu pieeju, kad runa iet par kredīta lēmuma pieņemšanu. Gan kredīta summa, gan atmaksas nosacījumi tiek noteikti individuāli, balstoties uz Jūsu spēju kredītu atmaksāt. Tātad varat būt pārliecināts, ka kredīts tiks pielāgots Jūsu vajadzībām.

Termiņš šim kredītam ir līdz 15 gadiem, taču Jums pastāv iespēja saņemt kredīta brīvdienas. Par ķīlu šim aizdevumam kalpo nekustamais īpašums, kas pieder vai nu Jums kā aizņēmējam, vai Jūsu galvotājam. Šim īpašumam jāatrodas Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā vai Jelgavā.

Kas ir kredīts ar “superbrīvdienām”?

Šis aizdevums nozīmē to, ka uz 2 gadiem Jūs varēsiet aizmirst par mēneša regulārajiem maksājumiem. Šo 24 mēnešu laikā Jums nebūs jāmaksā ne pamatsummas parāds, ne kredīta procenti. Pakalpojums pieejams, noformējot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.Aizdevuma termiņš variē no 3 līdz 12 mēnešiem, taču varat to pagarināt līdz 24 mēnešiem.

Jums jāiesniedz sekojoši dokumenti: nekustamā īpašuma īpašnieka pase, savas sievas vai vīra pase, dokuments, kas apstiprina īpašuma tiesības, un pēdējo komunālo maksājumu rēķins (ja kredīta nodrošinājums ir dzīvoklis). Ja par ķīlu kalpo zeme, tad papildus ir vajadzīgs arī zemes robežu plāns, pēdējo nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma uzdevums un inventarizācijas lieta (ja uz zemes atrodas būve). Ja īpašums ir mežs, tad vajadzīgs meža apsaimniekošanas projekts.

Kādi kredīta veidi tiek piedāvāti uzņēmumiem?

“Grand Credit” uzņēmumiem piedāvā šādus pakalpojumus: mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanas programma, universālais kredīts, tiešās investīcijas, jauktā finansēšanas shēma, aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai, pārkreditācija un finansējums attīstības projektiem.