Monthly Archives: December 2015
You are browsing the site archives by month.
Īstermiņa kredīts

Lielākā daļa cilvēku mūsdienās ir kā traki pēc ātrajiem īstermiņa kredītiem un reizēm izmanto tos vienu pēc otra. Vai tie ir uzņēmēji vai darbinieki, cilvēki arvien biežāk paļaujas uz ātrajiem kredītiem. Vai Jums radās jautājums, kāpēc visi izvēlas tos, neskatoties uz vairāku citu iespēju pieejamību? To diezgan labi parāda kredīta priekšrocības, kas runā pašas par sevi. Apskatiet zemāk minētās ātro īstermiņa kredītu priekšrocības un uzziniet, kādēļ tie ir labākā izvēle tūlītējas naudas iegūšanai.

Ātrs & uzticams

Galvenais šo īstermiņa kredītu ieguvums ir, ka tie ļauj Jums izmantot iegūto naudu uzreiz. Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka vairumā gadījumu, summa tiek ieskaitīta Jūsu kontā jau 5 minūšu laikā pēc kredīta piešķiršanas. Aizdevējs pārskaita piešķirto kredīta summu Jūsu kontā tajā pašā dienā, kad Jūs piesakāties kredītam tādēļ tas ir vērtīgs risinājums tiem, kas vēlas atrisināt īstermiņa finanšu problēmas.

Viegla un ērta pieteikšanās

Jums nav nepieciešams iet cauri jebkāda veida sarežģītām formalitātēm kredīta saņemšanai. Ar viegli izpildāmiem un minimāliem atbilstības kritērijiem, Jūs noteikti būsiet pārsteigti par vieglo kredīta pieejamību. Vairumā gadījumu, pieteikšanās kredītam aizņem tikai dažas minūtes, jo Jums nav nepieciešams aizdevējam nosūtīt nekādus dokumentus. Atšķirībā no tradicionālajiem kredītiem, Jums nav jāgaida vairākas dienas, lai saņemtu apstiprinājumu.

Neierobežota lietošana

Labākais ātro īstermiņa kredītu aspekts ir tas, ka Jums nav jāinformē aizdevējs par izdevumiem, ko Jūs vēlaties segt ar kredīta palīdzību. Jums ir tiesības izmantot naudu pēc saviem ieskatiem, vai tā ir elektrības rēķina vai ikmēneša maksājumu veikšana. Atšķirībā no mājokļu kredītiem, ko var izmantot tikai mājas iegādei un līdzīgām aktivitātēm, ātrā īstermiņa kredīta mērķis nav noteikts. Jums ir pilnīga rīcības brīvība, kamēr vien Jūs laicīgi atmaksājat iegūto kredīta summu.

Galvenās priekšrocības piesakoties ātrajam kredītam

Pirmkārt šie interneta ātrie kredīti tiek piešķirti ļoti ātri, atšķirībā no bankām, kur var nākties gaidīt vairākas dienas. Otrkārt, pieteikšanās šiem aizdevumiem ir ļoti vienkārša un nav vajadzības pēc neskaitāmiem dokumentiem, jo tie vienkārši netiek prasīti. Netiek jautāts aizdevuma mērķis, ar kredītu varēsiet rīkoties pēc saviem ieskatiem, nevienam par to neatskaitoties.

Ātro kredītu izmaksas

Ātrie kredīti, nauda

Sabiedrībā valda mīts, ka ātrie kredīti ir nesamērojami dārgi un nav izdevīgi šo pakalpojumu izmantot. Tomēr tas ir tikai mīts, jo pirmkārt praktiski visi kredītu izsniedzēji, pirmo kredītu piešķir bez procentu maksas, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod. Tādejādi par pirmo kredītu nav jāmaksā ne centa un tas nenozīmē, ka var pretendēt tikai uz vienu aizdevumu bez procentu maksas, jo Latvijas ātro kredītu tirgū darbojas ap 20 kompānijām, kuras sniedz šo pakalpojumu. Tas nozīmē, ka katrs Latvijas iedzīvotājs var pretendēt uz vismaz 20 ātrajiem kredītiem bez procentu maksas. Turklāt gandrīz pie katra kredītu izsniedzēja ir pieejamas dažādas atlaides un lojalitātes programmas, kas padara arī turpmākos kredītus lētākus. Piesakoties ātrajam kredītam nebūtu jāņem vērā gada procentu likme, par kuru runā banku lobiji, jo tā piemērojama klasiskajiem kredītiem, ne viss aizdevumiem uz laiku uz vienu mēnesi.

Ātro kredītu atmaksa

Kalkulators

Ātros kredītus atmaksāt ir tikpat viegli, kā tos saņemt. Tos var atmaksāt savā internetbankā, kas domājams ir pats ērtākais atmaksas veids. Tāpat ir iespējams šos kredītus atmaksāt jebkurā bankas filiālē, kā jebkuru citu maksājumu. Daži kredītu izsniedzēji nodrošina saviem klientiem kredīta atmaksu Latvijas Pasta lielākajās nodaļās.

Ja radušās kādas neparedzētas grūtības, ir iespējams kredīta atmaksu atlikt, veicot kredīta atmaksas pagarināšanu. Šis pakalpojums ir maksas tomēr labāk samaksāt nelielu naudas summu un atlikt kredīta atmaksu uz vēlāku laiku, nekā sabojāt savu kredītvēsturi tikai dažu eiro dēļ.