Monthly Archives: February 2016
You are browsing the site archives by month.
Vitacredit.lv auto līzings

Vitacredit.lv auto līzings, kas piedāvā saņemt naudu jauna auto iegādei līdz pat 20.000 EUR vērtībā. Vitacredit.lv veiksmīgi darbojās Latvijā jau vairāk kā 6 gadus un salīdzinoši nesen piedāvā arī iespēju saviem klientiem saņemt auto līzingu.

Minimālā aizdevuma summa ir 700 eiro. Tas tāpēc, ka mēs nevēlamies savus klientus redzēt pērkam vēl sliktākas automašīnas. Kārtīga vīrieša automašīna maksā no 4.000 EUR līdz 20.000 EUR.

Vitacredit aizdevums neprasa no tevis lielus ikmēneša ienākumus vai galvotāju. Vitacredit.lv aizdevumu tev izsniegs līdz 90% no automašīnas vērtības un tā ir ievērojama summa, lai veiksmīgi, ātri un ērti iegādātos auto.

Pie vitacredit.lv auto līzings ir pieejams visiem Latvijas republikas iedzīvotājiem bez sabojātas kredītvēstures un ar stabiliem ikmēneša ienākumiem. Viens no svarīgākajiem punktiem līgumā ir tas, ka automašīnai, kuru jūs iegādājaties KASKO apdrošināšana nav obligāti nepieciešama. Tas ir nozīmīgs punkts, kas būtu jāzina pirms auto līzinga kārtošanas, citādāk tavi ikmēneša maksājumi var būtiski palielināties, jo kā jau mēs zinām KASKO apdrošināšana ir krietni vien dārkās pasākums par OCTA.

Vitacredit.lv auto līzings tiek piedāvāts visiem, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu un nav pārsnieguši 65 gadu vecumu. Jāņem vērā vien svarīgs līguma punkts ir tāds, ka auto tiek reģistrēts uz SIA „Vita Credit”, kas nozīmē, ka maksātnespējas gadījumā auto tiks atsavināts un jūs savu ceļu varēsiet turpināt ar kājām. Tas protams nav vitacredit.lv mērķis, taču reizēm tā gadās. Klienti nespēj veikt ikmēneša maksājumu vairāku mēnešu garumā.

Uzziniet vairāk par konsultācījām

SEB bankas finanšu konsultācijas laikā vienkopus tiek izvērtēti visdažādākie dzīves mērķi. Ar atsevišķu lēmumu pieņemšanu ir par maz. Svarīgi kā šis lēmums ietekmēs dzīvi kopumā. Piemēram, izvēloties kredītu cilvēks nereti vērtē tikai to, kādu ikmēneša maksājumu viņš var atļauties. Aizmirstot par saviem mērķiem un liedzot sev izvēles iespējas. Iespējams, kredītņēmējs vairs veikt uzkrājumus, lai dotos ar ģimeni ceļojumā, atliks pensijas uzkrājumu veidošanu uz vēlāku laiku, atteiksies no ieguldījumiem bērnu izglītošanai. Taču kompensēt to visu vēlāk kļūs arvien sarežģītāk. Tur pretim, ja iegūsiet kopskatu par savām finansēm, Jūs varēsiet izmantot visas iespējas.

SEB bankas mājas lapa, lai uzzinātu vairāk.

Mobilās bankas video instrukcija

DNB mobilās bankas video instrukcija.

Ar DNB mobilo banku var vēl ātrāk un ērtāk pārbaudīt ikdienas finanses. Izmantojot mobilo telefonu tikpat droši kā internetbankā. Ienāciet mobilajā bankā izmantojot savu internetbankas lietotāja numuru, paroli un atslēgu vai kodu. Sadaļā konti un kartes apskatiet svarīgāko informāciju par saviem kontiem un kartēm, nospiežot uz konta, varēsiet saņemt vairāk informācijas par veiktajiem darījumiem. Nosūtiet konta rekvizītus, nospiežot sūtīt rekvizītus. Sadaļā jauns maksājums varat veikt maksājumus no saviem kontiem, varat veikt iekšzemes un starptautiskos maksājumus. Sadaļā pēdējie maksājumi varat apskatīt pēdējos 10 saņemtos un pēdējos 10 veiktos maksājumus, savukārt maksājumu saraksts ļauj apskatīt visus veiktos un sagatavotos maksājumus vienuviet. Sadaļā neapstiprinātie maksājumi varat apskatīt maksājumus, kas vēl nav apstiprināti, un tos izpildīt. Sadaļā kontakti varat ērti sazināties ar banku, sadaļā ziņojumi varat apskatīt bankas nosūtītos ziņojumus. Savukārt uzstādījumi ļauj nepieciešamības gadījumā mainīt valodas uzstādījumus un paroli.

Ko darīt, ja bankas kontā nav naudas?

50 eiroVai Jums ir nepieciešams finanšu atbalsts ārkārtas situācijā? Ko darīt, ja neparedzēti izdevumi rada Jums nepatikšanas, ja Jums nav nepieciešamās naudas summas bankas kontā? Vai Jums nepieciešams naudas avanss, lai tiktu galā ar steidzamiem finanšu jautājumiem? Ja Jums nav izdevies tikt galā ar kaut nelielu finanšu prasību, ir ieteicams aizmirst tradicionālo finanšu iegūšanas metodi, ja Jums ir daudz vajadzību, ko izpildīt pirms nākamās algas dienas. Piesakieties ātrajiem kredītiem pat tad, ja Jūsu algas diena vēl ir tālu prom, jo tie vienmēr palīdzēs Jums iegūt nepieciešamo finanšu atbalstu, vienkārši tērējot kaut nelielu daļu no Jūsu dārgā laika. Jums tikai jāaizpilda viegls kredīta pieteikums internetā, lai iegūtu kredītu, kas ļaus Jums parūpēties par nekad nebeidzamajiem izdevumiem pavisam īsā laikā.

Ātrie kredīti ir ieviesti kā droša iespēja, jo to iegūšanai Jums nav nepieciešama ķīla. Jums nav lūgts uzņemties nekādu risku, ja Jums arī pieder kāds vērtīgs īpašums. Faktiski, šie kredīti ir labākais risinājums Jums, ar kuru palīdzību Jūs varat pielāgoties visām neērtajām vajadzībām, kas Jūs piemeklē laiku pa laikam. Tā kā tas ir īstermiņa atbalsts, tas ļauj Jums iegūt summas no 10 līdz 500 € uz termiņu līdz 30 dienai. Šajā laika posmā, Jums nav jāinformē neviens par to, ko Jūs darāt ar savu finansējumu.

Šiem darījumiem ir ļoti daudz priekšrocību, kas ietver to, ka tiem nav nepieciešami nekādi dokumenti vai ķīla. Ja pretendents ir pilngadīgs, viņam ir patstāvīgi ienākumi un aktīvs bankas konts, aizņēmējs bez sarežģījumiem var saņemt nepieciešamo kredītu. Tātad Jums ir nepieciešams izvēlēties piedāvājumu, kas uzliks mazāko slogu uz Jūsu pleciem.