Monthly Archives: March 2016
You are browsing the site archives by month.
Senioru kreditēšanas eksperts

Ātrie kredīti lepojas ar to, ka tiem ir viegli piekļūt – nepieciešams tikai interneta pieslēgums vai mobilais telefons. Taču joprojām ir cilvēki, kuri ar datoru un internetu ir uz “jūs”, tāpēc īstermiņa aizdevums viņiem šķiet joprojām nesasniedzams. Kredīta devējs Lafiko pozicionē sevi kā senioru finansēšanas ekspertu, koncentrējoties tieši uz pensionāriem un palīdzot tiem aizņemties viegli saprotamā veidā.

Kas var kļūt par klientu?

Varat kļūt par Lafiko klientu, ja esat LR iedzīvotājs vecumā līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi – tātad Jums nevajadzētu būt iepriekš nesamaksātiem parādiem. Lafiko ļauj klientiem aizņemties arī tad, ja tie ir ārvalstu pilsoņi, kas dzīvo Latvijā – tādā gadījumā ir jānorāda valsts, uzturēšanās atļaujas numurs un tās derīguma termiņš. Jums nepieciešama arī regulāra pensija, kas varēs apmaksāt Jūsu kredīta summu dotajā termiņā.

Kāpēc ir ērts kredīta veids?

Šo kredītu Jūs varat saņemt pie pastnieka – tas nozīmē, ka varat pastniekam nodot aizpildītu pieteikuma veidlapu, un pēc tam, kad kredīts būs apstiprināts, ikmēneša maksājumus veikt tajā datumā, kad saņemat pensiju – atkal jau ar pastnieka starpniecību. Ja pensiju Jums piegādā uz mājām, Jums pat nevajadzēs iziet no sava mitekļa. Protams, varat maksāt kredītu arī automātisko bankas pārskaitījumu.

Turklāt Lafiko ir viens no retajiem aizdevējiem, kas ir pretimnākošs pensionāriem un pieļauj pensiju kā vienīgo iespējamo ienākumu avotu.

Kur atrodas filiāles?

Lafiko pārstāvniecības atrodas lielākajās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Jēkabpilī, Daugavpilī un Rēzeknē. Filiāles Jūs varat atrast arī mazākās pilsētās, tādās kā Talsi, Madona, Dobele, Limbaži, Alūksne, Gulbene, Balvi, Dagda, Krāslava un Ludza.

Kā noformēt aizdevumu?

Vispirms varat aizpildīt pieteikumu vai zvanīt uz klientu apkalpošanas centru, kur atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Pieteikumā Jums būs jānorāda savi personas dati, pensijas apjoms, vēlamā kredīta summa un termiņš utt. Ātrie kredīti internetā tiek noformēts un izsniegts vai nu augstāk minētajās filiālēs, vai nu pie pastnieka.

Iepriekš Lafiko mājas lapā varat aprēķināt savu finanšu situāciju, izmantojot ģimenes budžeta kalkulatoru. Tur varēsiet sabalansēt gan ienākumus, gan izdevumus. Galvenais ir atcerēties, ka maksājumi kredīta segšanai nedrīkst pārsniegt 30% no kopējiem mēneša ienākumiem.

Vai es varu saņemt CrediOn kredītlīniju?

Ja vien esat Latvijas pastāvīgais rezidents (pilsonis vai nepilsonis ar beztermiņa uzturēšanās atļauju un savu personas kodu) vecumā no 20 līdz 70 gadiem un Jums ir pozitīva kredītvēsture (nepārkāptas parādsaistības, nekavēti kredītmaksājumi), tad varat pretendēt uz CreditOn kredītlīniju. Lai izveidotu savu klienta profilu mājaslapā, būs nepieciešams arī aktīvs mobilā telefona pieslēgums un atvērts bankas konts kādā no Latvijas Republikā esošajām bankām.

Kā darbojas CreditOn kredītlīnija?

No sākuma ir jāizveido savs klienta profils CreditOn oficiālajā mājaslapā. Tas ir pavisam vienkārši – jāaizpilda parasta anketa, kurā jānorāda pamata personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, cita prasītā informācija) un vēlamā kredītlīnijas summa. Lai izveidotu profilu, jāsamaksā reģistrācijas cena 1 centa apmērā, kas palīdzēs arī identificēt Jūsu konta autentiskumu. Tas ir vajadzīgs, lai nodrošinātu to, lai naudas plūsmu tikta pārskaitīta tieši uz Jūsu bankas kontu.

Pirmajā pieteikuma reizē varēsiet saņemt visu summu, kam esat pieteicies. Atmaksa notiek, veicot katra mēneša minimālā maksājumā, kas būs norādīts Jūsu maksājumu grafikā. Ja atmaksāsiet vairāk, nekā noteikts minimālajā ikmēneša maksājumā, turpmāko mēnešu maksājuma summa samazināsies – un tātad mazākas kļūst arī aizdevuma kopējās izmaksās.

Nākamajās reizēs varēsiet aizņemties atkārtoti, ja vien būsiet sekmīgi veicis maksājuma atdošanu.

Kas notiek, ja saistības netiek izpildītas?

Tādā gadījumā var tikt uzsākts pret Jums vērsts parāda piedziņas process. Jūsu kredītvēsture tiks negatīvi ietekmēta. Tiks aprēķināts līgumsods par katru kavējuma dienu.

Kredīta noformēšana pie labākajiem

Ātro kredītu iespējams noformēt kreditēšanas centros, pie sadarbības partneriem vai internetā.

Svarīgākie patēriņu un ātro kredīta līguma nosacījumi

  1. Personas vecums. Potenciālajam aizņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem (naudas atmaksas termiņa beigās).
  2. Sniedzamie personas dati. Reģistrējoties kredīta saņemšanai, klientam jānorāda savs personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasta adrese.
  3. Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi. Aizdevējs ir tiesīgs apmeklēt aizņēmēju dzīves vai darbavietā, kā arī veic klienta kredītvēstures pārbaudi Latvijas Bankas kredītu reģistrā.

Līguma pagarināšana

Ja ir nepieciešamība pagarināt līguma termiņu kredītam, kas ņemts uz 30 dienām no 100,- EUR līdz 300,- EUR, atmaksu var pārcelt uz vienu mēnesi. Iepriekš jāsazinās ar Incredit Group, lai vienotos par labāko atmaksas veidu.

Atmaksa pirms termiņa – Aizņēmējam ir tiesības pirms termiņa atmaksāt daļu vai visu kredīta summu. Mainīsies kredīta pārmaksa, un saīsinās kredīta atmaksas termiņš. Jāiemaksā summa bez iepriekšējas pieteikšanas.

Nokavējuma procenti

Ja tiek kavēts maksājuma izpildes termiņš, aizņēmējam jāmaksā nokavējuma procenti 0,5% apmērā no nokavētās maksājuma summas par katru nokavēto dienu, sākot no trešās kavējuma dienas. Jāizceļ soda procenti, jo tie ir samērā mazi, ja salīdzina ar daudziem citiem Latvijas nebanku aizdevējiem. Jebkurā gadījumā uz soda procentiem nevajadzētu koncentrēties, bet gan uz savlaicīgu kredīta atmaksu.

Atteikuma tiesības

Kredītu ar 3 darba dienu iepriekšēju brīdinājumu ir iespējams atteikt 14 dienu laikā.

Ātrie kredīti un patēriņa kredīti ir atbildība. Jūsu pienākums ir izvērtēt kredīta atmaksas iespējas. Aizņemieties tik, cik variet atļauties un neaizņemieties vispār, ja nevariet atļauties!!!