Monthly Archives: April 2016
You are browsing the site archives by month.
Credit 24 uzņēmums aprīlī un maijā

50 eiroCerdit24 ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām Latvijā. Credit24 ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA “IPF Digital Latvia”, savukārt, šis uzņēmums, pastarpināti, pieder “International Personal Finance”. “International Personal Finance” ir uzņēmums, kurš ir reģistrēts Lielbritānijā un tiek kotēts Londonas Fondu Biržā. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas kredītu un kredītlīniju.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlīnija ir lieliski piemērota dažādu finansiālu problēmu risināšanai kā arī kā drošības spilvens nepieciešamības gadījumā. Kredītlīnija ir naudas aizdevums kuru jūs saņemat, bet varat izmantot sev piemērotākajā laikā un veidā. Jūs nesaņemat visu summu uzreiz, jūs saņemat pieļaujamo un pieejamo summas apmēru kuru jūs varat izņemt un lietot pēc saviem ieskatiem. Balstoties uz naudas izņemšanu jūs arī veicat šīs summas atmaksu. Ja jūs piesakāties kredītlīnijai, bet to neizmantojat uzreiz, tad jums nav jāveic papildus komisijas maksājumi. Par konta apkalpošanu jums nav jāveic papildus maksājumi, kā arī par pieteikuma apstrādi nav jāmaksā papildus naudas summas. Pirmā naudas izņemšana ir bezmaksas pakalpojums kuru varat izmantot sev tīkamākajā laikā.

Šī uzņēmuma piedāvāto kredītlīniju var saņemt personas kuras atbilst dažiem uzņēmuma izvirzītiem noteikumiem. Katrs aizdevējs var izvirzīt nedaudz citādus noteikumus aizdevuma saņemšanai. Ņemot vērā, ka aizdevuma izskatīšana ir ļoti ātra, tad varam spriest, ka šis ir viens no Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem, kas piedāvā aizdevumus no 18 gadu vecuma.

Lūk noteikumi kuriem jāatbilst, lai varētu pretendēt uz kredītlīniju:

 • Jūs esat vecumā no 18 gadiem līdz 70 gadiem.
 • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
 • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
 • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
 • Jums ir mobilais telefons.

Bet paturiet prātā, ka atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums pozitīvu atbildi aizdevuma saņemšanai. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un citus, potenciālos, riskus no pieejamās informācijas. Atkarībā no izvērtēšanas rezultātiem jums tiks piešķirta kredītlīnija vai tā tiks atteikta. Pastāv arī trešā iespēja, ja jūsu maksātspēja vai citi faktori nav labvēlīgi izvēlētās summas saņemšanai, aizdevējs var jums piedāvāt mazāku aizdevuma summu.

Crediton.lv kredītlīnija

NaudaCrediton ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums izsniedz īstermiņa naudas aizdevumus un kredītlīniju. Uzņēmums ir daļa no Creamfinance grupas, kas apvieno profesionāļus īstermiņa aizdevumu sfērā daudzās Eiropas valstīs. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra licence. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Šajā asociācijā ietilpst tikai 12 dalībnieki. Uzņēmums ir pretimnākošs saviem klientiem, nepieciešamības gadījumā tiek sniegtas, bezmaksas, finanšu konsultācijas. Uzņēmums turpina strādāt pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.

Kredītlīnija ir ļoti laba iespēja kā saņemt papildus līdzekļus dažādu dzīves situāciju risināšanai. Aizņemoties šādu kredītu jūs saņemat naudas summu kuru varēsiet atmaksāt pa daļām veicot vismaz minimālo mēneša maksājumu, ja maksāsiet vairāk, šis maksājums saruks par attiecīgu iedaļu. Atmaksājot daļu aizdevuma varat saņemt papildus summu jūsu kredīta limita ietvaros.

Šis aizdevums ir pieejams par summām no 100 eiro līdz 1000 eiro. aizdevuma atmaksas periods ir seši mēneši. Šajā laikā ir jāveic vismaz minimālais mēneša maksājums, bet varat veikt pilnīgu vai daļēju atmaksu pēc saviem ieskatiem ievērojot minimālos maksājumus un kopējo atmaksas termiņu. Lai pieteiktos šai kredītlīnijai jums ir jāatbilst dažiem, uzņēmuma izvirzītiem, noteikumiem:

 • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
 • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
 • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
 • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
 • Jums ir mobilais telefons.

Atbilstība šiem noteikumiem vēl negarantē jums pozitīvu atbildi. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un pieņems attiecīgu lēmumu par aizdevuma izsniegšanu. Ir iespējams jums izsniegt kredītlīniju, bet ne pilnā apmērā. Aizdevējs var samazināt jums pieejamo kredīta limitu balstoties uz jūsu maksātspēju un citiem faktoriem.

Economics jeb Ekonomika

Maks naudaiEkonomika pēc šī raksta ir zinātnes nozare, kas pēta, kā sabiedrība lieto ierobežotus resursus savu vajadzību apmierināšanai, kāda ir cilvēku rīcība, ražojot, tirgojot un patērējot preces un pakalpojumus. Šī mācība sadalās mikroekonomikā un makroekonomikā. Mikroekonomikā apskata atsevišķu saimniecisko vienību (uzņēmumu un privāto mājsaimniecību) raksturīgās pazīmes. Makroekonomika apskata valsts ekonomiku kopumā. Ekonomikas pamatproblēma ir ierobežotais resursu daudzums, kas nepieciešams, lai apmierinātu patērētāju vajadzības. Šo pamatproblēmu atrisina saimniekošana. Ir interesanti pētīt dažādas ekonomikas problēmas, lai saprastu, saskaņā ar kādiem likumiem notiek mājsaimniecību un uzņēmumu darbība, kā labāk patērēt un tirgot.

Saistība starp terminiem ‘ekonomika’ un ‘saimniekošana’ ir ļoti spēcīga. Angļu valodā vārds „economics” nozīmē zinātnes nozari, bet „economy” – saimniekošanu. Saimniekošana ir attiecīgo dalībnieku mērķtiecīga darbība vajadzību apmierināšanā, izmantojot ierobežotus resursus. Ir skaidri saskatāms, ka šai problēmai nepieciešamais risinājums rodas, zinot, kā saimniekot, bet, tā kā zinātne ir (arī) pētniecības nozare, tad var sacīt, ka ekonomika pēta, kā tas tiek darīts. Saimniekošana sākas tur, kur sākas resursu nepietiekamība.

Kā notiek saimniekošana, kādas problēmas tiek risinātas saimniekošanas ietvaros? Pirmkārt, lai saimniekošana notiktu, ir vajadzīgas preces un pakalpojumi, kā arī to patērētāji. Preces vai pakalpojumus ražo uzņēmumi, bet mājsaimniecības rada patēriņa preču vai pakalpojumu pieprasījumu. Tātad uzņēmumi orientēti uz pārdošanu, bet mājsaimniecības – uz pirkšanu. Taču kā vieni, tā otri izgatavo ražošanas labumus, izmantojot noteiktus resursus. Mājsaimniecības izmanto savu laiku un darbu, lai radītu tādus labumus, kas, atšķirībā no uzņēmumu labumiem, kuri tiek pārdoti, lielākoties tiek iztērēti savām iekšējām vajadzībām. Gatavojot pusdienas, mājsaimnieks rada maltīti, kuru izmantos ģimene. Bet, piemēram, strādājot personīgajā dārzā, tiek radīta skaista vide, kas sniedz prieku gan tā īpašniekam, gan garāmgājējam.

Kredīti maksātspējīgiem aizņēmējiem

Nereti nepieciešams ātrs aizdevums, taču nav ne jausmas, kur to izdarīt visātrāk un ērtāk? Ieskaties Incredit aizdevumus piedāvājumus un aizņemies prātīgi – tikai tad, ja Tev ir atbilstoša maksātspēja.

InCREDIT GROUP ir liels un atzīts uzņēmums, kurš var lepoties ar savu pārstāvniecību ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Eiropas, Krievijas u.c. valstīs.

Kompānijas piedāvātais kredītu klāsts ir Latvijas tirgum atbilstošs un īpaši izdevīgs ikvienam – Incredit saviem klientiem piedāvā.

 • Naudas aizdevums – kompānija saviem klientiem piedāvā īpaši izdevīgus ātros naudas aizdevumus, sākot no 100 EUR līdz 5000 EUR. Ar termiņu līdz 48 mēnešiem. Turklāt jebkurš ātrais naudas aizdevums ir noformējams bez ķīlas;
 • Patēriņa Kredīts precēm, pakalpojumiem – preču kredīts ir unikāls piedāvājums, jo preču kredīts ļauj izvēlēties sev ērtāko ikmēneša maksājuma summu un tai pielāgot atmaksas termiņu. Turklāt, kredīts precēm un pakalpojumiem bez ķīlas un pirmo iemaksu no 0 %;
 • Kredīts auto iegādei – šis aizdevums ir vienkārši noformējams. Jāuzsver, ka noformēt kredītu auto iegādei var ne tikai jaunai, bet arī mazlietotai automašīnai. Auto iegādei tiek piešķirts kredīts sākot no 1501 EUR līdz pat 25 000 EUR uz termiņu līdz 5 gadiem;
 • Kredīti uzņēmumiem – šo aizdevumu var saņemt Latvijas Republikas teritorijā reģistrēta juridiska persona, kas aktīvi darbojas ne mazāk par 6 mēnešiem;
 • Kredīta summa ir pēc klienta izvēles – sākot no 70 EUR līdz 5000 EUR, aizdevuma termiņš ir līdz 4 gadiem.

Esi prātīgs – aizņemies kredītu piedāvājumus atbilstoši savai maksātspējai. Šis raksts nav domāts, lai veicinātu aizņemšanos. Vērtējiet, lasiet un saprotiet. Šis ir tikai viens no uzticamajiem uzņēmumiem, kur paņemt kredītu.