Monthly Archives: May 2016
You are browsing the site archives by month.
Banknote ātrais kredīts

Banknote piedāvā patēriņa aizdevumu un aizdevumu senioriem.

Banknote patēriņa aizdevumiem internetā var pieteikties gan filiālēs, gan internetā. Banknote apliecina, ka kompānijā strādājošie zinošie darbinieki vienkāršā un saprotamā valodā izskaidros visus kredīta nosacījumus un piedāvās izdevīgāko aizdevumu. Kredītus iespējams noformēt tikai uz pieteikuma iesniedzēja vārda. Patēriņa aizdevuma jeb ātrā kredīta pieteikums ir bez maksas, kā arī, izsniedzot patēriņa aizdevumu, netiek pieprasīta pirmā iemaksa.

Katram klientam tiek individuāli noteikts kredītlimits (maksimālā summa, ko klientam izsniedz aizdevējs). Lai uzzinātu kredītlimitu, ir jāaizpilda patēriņa aizdevuma pieteikums internetā vai kādā no vairāk kā 95 uzņēmuma filiālēm.

Lai noslēgtu līgumu, Jums jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Aizdevuma iegūšanai ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu: pasi, ID karti vai CSDD izdotu vadītāja apliecību. Ātro kredītu var saņemt arī nepilsonis – ja esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 60 gadiem, un Jums ir Latvijas Republikā piešķirts personas kods.Lai saņemtu patēriņa aizdevumu, Jums jāsniedz šāda informācija par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts, ikmēneša ienākumu apjoms, ikmēneša izdevumu summa.

Patēriņa aizdevuma pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā katru dienu no 8:00 līdz 22.00. No 23.00 līdz 7.00 līgumu slēgšana ir aizliegta ar likumu (Patērētāju tiesību aizsardzības likums). Ja aizdevums tiek apstiprināts, Jūs to varat saņemt skaidrā naudā, ierodoties kādā no filiālēm, lai noslēgtu līgumu. Banknote.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Banknote nodaļās (darba laiks visām filiālēm ir šāds: darbdienās no pl. 8.00 vai 9.00 līdz 20.00, sestdienās un svētdienās darba laiks ir nedaudz saīsināts, bet dažas filiāles svētdienās ir slēgtas).

Ko darīt ar savu naudu

Izvēlēsimies, labāko variantu: nauda ir, tā ir palīglīdzeklis dzīvē, rada brīvības sajūtu. Tad gudri rīkoties ar to, iespējams, nozīmē iepazīt naudu. Kas naudai vislabāk patīk? Kādā veidā tā mīl tikt lietota, kas liek tai augt un vairoties? Arī jāzina, kādus pakalpojumus tu vari sev atļauties. Kādu summu tu vari maksāt par kārotām lietām. Ja pieprasi no drauga pārāk daudz, viņš, iespējams, apsolīs, bet fiziski nespēs izdarīt. Ja no naudas gribēsi pārāk daudz, tad par sliktas kvalitātes lietām nāksies maksāt divkārt. Labu kvalitāti saņemsi, ja ieguldīsi attiecīgu līdzekļu apjomu. Vai arī – labticības vadīts, vienmēr būsi apmierināts ar ikvienu pirkumu, jo galu galā, suns taču zina, ko ēdis.

Tās jau ir tikai runas. Varbūt pats pirmais un svarīgākais nosacījums būtu – godīgums. Pelnīt un tērēt tā, lai naktī vari mierīgi gulēt. Un pārbaudīt naudu darbībā – likt to lietā, dzīvot tā, lai pašam prieks, tad arī citi gūs labumu. Jautājums varbūt būtu mazliet jāpārformulē – kā man zināt, ka es rīkojos gudri? To varēs zināt tikai, kad pienāks laiks. Pieredzes ceļā gūtās mācības ir neatsveramas, kaut arī nav peļams padoms ielūkoties neskaitāmajās rokasgrāmatās un padomu lapās par naudu. Ja būsi uzdevis sev pareizo jautājumu, tad atbilde agri vai vēlu atnāks.

Lai naudas kļūtu vairāk, jāsāk ar vēlēšanos. Pēc tam jāizveido plāns, kā realizēt savu vēlmi. Plānojot iztēlojies vēlamo rezultātu, soli pa solim izejot savu nākotnes ceļu naudas radīšanā. Ar laiku tās kļūs pietiekami daudz, lai varētu noalgot speciālistu, kas rīkosies ar tavu naudu, piemēram, biržas mākleri, kurš zina, kā ieguldīt izdevīgāk. Pārpalikušo laiku izmantosi jaunu mērķu sasniegšanai.

Lai izdodas!