Monthly Archives: August 2016
You are browsing the site archives by month.
Ātrais aizdevums no 18 gadiem

18Pēdējo gadu laikā arvien vairāk samazinās ātro kredītu kompānijas, kuras piešķir aizdevumus no 18 gadiem. Tas tāpēc, ka 18 gados, jaunieši vel nesaprot saistības, kādas uzņemas tad, kad piesakās kredītam. Runa neiet par visiem jauniešiem, jo ir cilvēki, kuri prot ar finansēm apieties jau 16 gados, taču kopumā 18 gados, cilvēks vel nav gatavs uzņemties saistības ar kredītiem.

Lai izvairītos no liekiem kredītu ņēmējiem, kuriem pēc tam rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad šis minimālais aizdevuma piešķiršanas vecums, tie pamazam palielināts uz 19, 20 vai pat 21 gadu. Neskatoties uz risku, kas pastāv izsniedzot aizdevumu tik jaunām personām, ātrie kredīti joprojām to dara.

Aizdevumus piešķir tiem kredītu ņēmējiem, kuriem ir oficiāli un aizdevuma summai atbilstoši ikmēneša ienākumi. Ja Tev nav nekādi ienākumi, tad nav vērts mēģināt aizņemties naudu no ātrajiem kredītiem. Ātrie kredīti ir pieejami gandrīz visiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kuri ir pilngadīgi un bez citiem nenokārtotiem kredītiem. Tev nedrīkst būt kavētas parādsaistības citās kredītu kompānijās, jo tad pie jauna aizdevuma Tev neizdosies tikt. Ja Tev ir vairāki aizdevumi no citiem kreditoriem, bet visi tiek laicīgi maksāti, tad Tu bez sarežģījumiem varēsi saņemt aizdevumu.

Ja Tev ir nenokārtotas kredītu saistības citās kompānijās, tad nezaudē cerību, jo pateicoties pieaugušajai kredītu kompāniju konkurencei, ātrie kredīti piedāvā saņemt aizdevumu arī tiem, kuriem ir nenokārtotas kredītu saistības. Šādos gadījumos aizdevuma noteikumi būs stingrāki un aizdevuma summa, būs daudz mazāka nekā parasti. Ātrā kredīta galvenais uzdevums ir palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir nonākusi finansiālās grūtībās un nespēj iztikt bez papildus ienākumiem.

Kurš izsniedz SMS kredītu no 19 gadiem

Svarīgi ir norādīt pareizu telefona numuru, jo uz šo numuru tiks nosūtīts kredīta pieteikuma izskatīšanas lēmums un apstiprināšanas kods, kas būs jāievada tevis izvēlētā ātrā kredīta mājas lapā.

Pirmā aizdevuma pieteikuma gadījumā, tev būs jāveic vēl viens solis, izmantojot savas bankas internetbanku jāpārskaita EUR 0.01 uz ātrā kredīta norādīto bankas kontu, lai pārliecinātos, ka tas patiešām ir Tavs bankas konts. Kad viss veiksmīgi izdarīts, dažu minūšu laikā aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.

Kāpēc ātro kredītu kompānijas ievieš aizdevuma piešķiršanas vecuma ierobežojumus?

19Ņemot vērā Latvijas likumdošanu, tad gadījumos, kad aizņemoties naudu rodas sarežģījumi ar tās atmaksu, tad ātro kredītu devēju kompānijas var nosūtīt šādus nemaksātājus, kam ir paņemti ātrie kredīti jau no 19 gadiem, parādu piedzīšanas kompānijām, kas tiesas ceļā uzliek aizliegumus kredīta ņēmēja īpašumiem un noteiktu daļu no saviem ienākumiem novirzīt parāda atgriešanai. Šajā gadījumā parāda summa jau būs krietni vien lielāka, jo parādniekam papildus vēl jāmaksā par tiesas un parādu piedzīšanas kompāniju izdevumiem.

Līdz tam protams nav jānonāk, jo katrs, kurš prot atbildīgi aizņemties, skaidri zina, ka varēs aizdevumu laicīgi atmaksāt. Jebkurā gadījumā, 19 gadīgi jaunieši ir diezgan patstāvīgi un gudri cilvēki, kuri prot rīkoties ar finansēm un zina, kad vajag aizņemties un kad labāk iztikt ar to, kas ir. Ja esi nonācis situācijā, ka nespēj atmaksāt aizdevumu, tad vienkārši pagarini aizdevuma atmaksas termiņu, jo tādā veidā Tev būs iespēja iegūt vēl vienu mēnesi, lai varētu sakrāt pietiekoši lielu naudas summu pilnīgai aizdevuma atmaksai.

SMS kredīts no 19 gadiem ir labs veids kā uzsākt patstāvīgu dzīvi tad, kad ir nepieciešama lielāka naudas summa, lai varētu izīrēt dzīvokli. Dzīvokļu īpašnieki, parasti pieprasa pirmo iemaksu no īrnieka par pirmo un pēdējo mēnesi, lai būtu droši, ka dzīvoklim netiks nodarīti bojājumi. Ne visi jaunieši ir spējīgi šādu summu atmaksāt, tāpēc ātrais kredīts no 19 gadiem ir labs veids kā nostāties uz savām kājām.

Kredīts remontam

NaudaDaudzi no mums saskaras ar problēmu, ka pirktā vai īrētā dzīvoklī, tāpat arī mājā ir nepieciešams remonts, dažreiz nepieciešams kosmētiskais remonts, citreiz pilnīga pārbūve un globālas struktūras maiņas. Tieši šādā situācijā bieži vien mēs saskaramies ar naudas problēmām, un atliek tikai iedomāties, kur iegūt nepieciešamo naudu, lai varētu veikt savas tik ļoti nepieciešamās darbības, lai veiktu savas dzīves vietas labiekārtošanu, tieši tā, kā Tu vēlies. Pietam jāņem vērā, ka lielākā daļa cilvēku izvēlas pirkt savu jauno māju vai dzīvokli hipotekārajā kredītā un viņiem vairs neatliek naudas, lai veiktu remontdarbus, kur šādā situācijā vērsties un kur saņemt, sev tik ļoti nepieciešamo naudu?

Pirmā ideja pavisam noteikti būs – Jāiet uz tuvāko banku vai ātro kredītu filiāli, kur centīšos dabūt sev tik ļoti nepieciešamo naudu. Taču atcerieties, ja Jūs jau esat paņēmuši hipotekāro kredītu, tad visticamāk Jūs nekur citur nedabūsiet naudu, tas viss, protams, ir atkarīgs no Jūsu ienākumiem un situācijas, taču lielākajā daļā gadījumu papildus kredīti Jums ies secen!

Taču mūsdienās viss norisinās ātrāk, nekā domājat. Daži kredītdevēji ir aizdomājušies par šādas iespējas rašanos. Tieši pie šiem dažiem kredītdevējiem Tu varēsi saņemt kredītu remontam, par ja būsi paņēmis hipotekāro kredītu, taču atceries, ka katrs klients tiek izpētīts individuāli un ja nebūsi maksātspējīgs, tad vari nemaz necerēt par šādu iespēju!

Ja nauda ir vajadzīga ļoti steidzami, tad ņemot kredītu internetā, labākais variants, būtu iesniegt anketu vairākās vietās, jo ja neesat pārliecināts par to, vai tiešām Jums tiks piešķirta konkrētā naudas summa, un it īpaši gadījumos, ja naudas summa ir salīdzinoši liela, tad labākais variants būs nosūtīt anketu par kredītu pieteikumu uz vairākām vietām, lai nodrošinātos pret atteikumu, ja tāds rodas. Tiklīdz aizdevējs ir apstiprinājis Jūsu pieteikumu ar Jūsu izvēlēto naudas lielumu, Jūs dodaties uz biroju, parakstiet papīrus un aptuveni 30-60 minūšu laikā saņemat naudu!

Aizdevums mašīnas iegādei – ko var pirkt?

Aizdevuma devēji Jums neļaus iegādāties RolceRoyce vai Ferarri, jo parasti maksimālā aizdevuma summa automašīnas iegādei ir līdz 15’000 Eiro. Minimālā aizdevuma summa parasti ir, sākot no 700 Eiro. Papildu pluss aizdevumam priekš automašīnas iegādes ir ļoti draudzīgs atmaksas termiņš, tas, protams, ir atkarīgs no automašīnas vērtības, bet parasti aizdevuma devēji dod iespēju atmaksāt paņemto naudu no 3 līdz 84 mēnešiem, respektīvi, tu vari iegūt aizdevumu vidēji līdz 15’000 Eiro un to atmaksāt 7 gadu laikā, izvēloties šādu iespēju, ikmēneša maksājums pavisam noteikti būs salīdzinoši neliels, tāpēc arī šādu iespēju izmanto liela daļa cilvēku, protams Jums ir jābūt drošiem, ka visus šos septiņus gadus varēsiet samaksāt ikmēneša maksājumu, jo aizņemoties naudu uz tik lielu laika termiņu, aizdevējs izvērtē dažādas nianses. Un bieži vien uzdotais jautājums; „Vai automašīna tiek reģistrēta uz jaunā īpašnieka vārda?” Jā! Automašīna uzreiz tiek reģistrēta uz tava vārda, taču atcerieties, ka Jums ir jābūt spējīgiem samaksāt ikmēneša maksājumus, pretējā gadījumā Jūs ne tikai varat zaudēt mašīnu, bet arī iekulties parādos, tāpēc izvērtējiet visas iespējas un aizņemieties atbildīgi!