Monthly Archives: November 2016
You are browsing the site archives by month.
Kas ir universālais kredīts?

Tā ir iespēja saņemt naudu, lai attīstītu savu biznesu. “Grand Credit” piedāvā plašu risinājumu klāstu, lai Jūs varētu paplašināt sava uzņēmuma darbību, uzturēt esošo apgrozījumu, apmierināt klientu vajadzības un izveidot jaunus produktus vai pakalpojumus.

Šis kredīts paredzēts kā mazam, tā vidējam uzņēmumam un ir vajadzīgs, lai paplašinātu uzņēmumu darbību, palielinātu apgrozāmos līdzekļus, iegādātos pamatlīdzekļus un citiem mērķiem pēc Jūsu ieskatiem.

Lai spētu izmantot šo pakalpojumu Jums jābūt LR rezidentam, un šī kredīta termiņš ir līdz 10 gadiem. Summa ir atkarīga no Jūsu kredītvēstures un iespējamajiem riskiem, kurus izvērtēs “Grand Credit” kredīta speciālisti un piedāvās optimālo kredīta apmēru ar individuāliem nosacījumiem.

Šim kredītam nepieciešama ķīla, un tas var būt nekustamais īpašums, kas pieder uzņēmumam vai tā dibinātājiem, un tam ir jāatrodas vai nu Rīgā, vai nu tās rajonā. Iespējams ieķīlāt īpašumus arī Jūrmalā vai Jelgavā.

Maksājot šo kredītu, varat izvēlēties procentu likmi – fiksētu uz visu kredīta termiņu vai arī mainīgu.

Kas ir franšīzes

Mūsdienās vārds franšīze ir, kļuvis, ļoti populārs, bet reti kurš zina, ko vārds “franšīze” nozīmē. Pirmo reizi Franšīze kā komercdarījuma veids parādījās 19. gadsimta otrajā pusē ASV, šujmašīnu ražošanas uzņēmums “Singer Sewing Machine Company” pieprasīja no mazumtirgotājiem atlīdzību par ekskluzīvajām tiesībām pārdot uzņēmuma produkciju un apkalpot pircējus katram no viņiem ierādītajā ASV teritorijā. Franšīze ir veids, kā uzņēmējs var paplašināt un/vai attīstīt savu biznesu neuzņemoties papildus atbildību par jauna uzņēmuma vadīšanu.

Uzņēmuma īpašniekam ir iespēja kļūt par franšīzes devēju, tādējādi dodot pilnvaras vietējiem uzņēmumiem (franšīzes ņēmējiem) darboties zem īpašnieka izveidotā uzņēmuma nosaukuma, izmantot uzņēmuma ilggadējo reputāciju, produktus, pakalpojumus, mārketinga tehnoloģijas, kā arī daloties komercdarbības pieredzē ar franšīzes ņēmējiem. Franšīzi var piešķirt gandrīz jebkurai precei vai pakalpojumam: māju atjaunošanai un remontam, dārzu un zālienu uzturēšanai, mājkalpotāju pakalpojumiem, dzīvnieku kopšanas precēm, veselības aprūpei, pazīstamu alus šķirņu darītavām, ceļojumu birojiem, frizētavām, kosmētiskajiem saloniem, ātro uzkodu restorāniem, automašīnu servisiem, viesnīcu ķēdēm, automašīnu nomas un mēbeļu labošanas uzņēmumiem, autoskolām, veterinārajām klīnikām, apsardzes firmām, aprūpes centriem, sporta nometnēm, interjera dizaina studijām, apbedīšanas birojiem, juridiskajām konsultācijām, grāmatvedības pakalpojumu un biznesa, nodokļu konsultāciju firmām un citiem pakalpojumiem.

Pirms noslēgt līgumu par franšīzes iegādi, būtu kārtīgi jāizvērtē, iespējamo atdevi pret maksu, kuru būtu jāmaksā franšīzes devējam par sava uzņēmuma zīmola izmantošanu. Ja atdeve ir lielāka par samaksu un ir vēlme pirkt franšīzi, tad lielākie plusi franšīzes iegādei ir jau izveidotā atpazīstamība un vieta tirgū, pieeja tehnoloģijām un darbības metodēm, izveidotā informācijas bāze par produktiem/pakalpojumiem, pieejamie reklāmas materiāli, apmācības, tehniskais un komerciālais atbalsts jaunajiem censoņiem, kā arī uzņēmuma intelektuālā īpašuma izmantošanas iespējas. Protams, bez plusiem ir arī mīnusi, ar kuriem ir jārēķinās katram franšīzes ņēmējam un tie būtu: atkarība no franšīzes devēja noteikumiem, franšīzes izmaksas/maksājumi, kuri tiek maksāti franšīzes devējam, ja kāds cits no uzņēmuma franšīzes ņēmējiem ir parādījis sevi no negatīvās puses, tad šis iespaids var atstāt arī negatīvu ietekmi un pārējiem franšīzes dalībniekiem un arī vietējā situācija var radīt atšķirīgus nosacījumus.

Licenzēts nebanku aizdevējs

Latvijas hipotēka ir licenzēts nebanku aizdevējs, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kā nekustamā īpašuma ķīla tiek pieņemta zeme, māja vai dzīvoklis, kas ir kredītņēmēja īpašumā.

Aizdevumi tiek izsniegti personām, kas ir sasniegušas vismaz 21 gada vecumu. Latvijas hipotēka piešķirtais aizdevuma apjoms ir līdz 75% no jūsu norādītās ķīlas vērtības.

Pakalpojuma klāstā ietilpts:

Hipotekārie kredīti:

  • Kredīts klienta vajadzībām –Šo kredītu izvēlas situācijās, kurās nepieciešami lielāki finanšu līdzekļi, kurus iespējams izmantot, par to nevienam neatskaitoties, piemēram, mācību maksas segšanai, neparedzētiem izdevumiem vai lielāku pirkumu apmaksai.
  • Kredīts mājokļa remontam – kredīts paredzēts gan vērienīgiem, gan arī nelieliem remontdarbiem savā mājoklī vai īpašumā.
  • Kredīts jaunam mājoklim – šis kredīta veids paredzēts jauna mājokļa iegādei. Bieži vien šo aizdevumu izmanto, lai iegādātos mājokli, kurš jau tiek īrēts, taču ar šī aizdevuma palīdzību ir iespējams tik arī pie pavisam jaunas mājvietas.
  • Kredīts biznesam – šis kredīts paredzēts juridiskām personām, uzņēmumiem, kuri plāno attīstīties vai uzsākt jaunu uzņēmējdarbību.
  • Pārkreditācija – šis aizdevuma veids vai drīzāk process ļauj apvienot vairākus kredītus vienā, kura apmaksa būtu veicama pie viena kredītu izsniedzēja. Šī procesa rezultātā ir iespēja atbrīvoties no kredītiem, izsniedzēju pieprasītie procentu maksājumi ir diezgan neizdevīgi un turpināt apmaksāt tos ar izdevīgāku procentu likmi.

Hipotekārie kredīti tiek izsniegti pēc katra klienta vajadzībām, līdz ar to iespējams saņemt arī hipotekāro kredītu, ātro kredītu dzēšanai vai komunālo maksājumu apmaksai.

Izsoles:

  • Īpašuma izpirkšana no izsoles – Latvijashipoteka.lv piedāvā iegādāties n jums īpašumu pirms izsoles, tādā veidā sedzot jūsu parādsaistības ar iepriekšējo aizdevēju. Parādsaistības ar Latvijas Hipotēku varēsiet dzēst mazliet vēlāk, tādā veidā iegūstot laiku finansiālā stāvokļa uzlabošanai.
Finanšu darījumi ar nekustamo īpašumu:
  • Īpašumu uzpirkšana – uzpērk klientu nekustamos īpašumus visā Latvijas teritorijā.
  • Īpašuma pārdošana klienta vietā – šis pakalpojums piemērots tiem kuriem jau ilgāku laiku neizdodas pārdot savu īpašumu, vai tiem, kuri paši to nevēlas darīt.

Vairāk informācijas par uzņēmumu var atrast tā mājas lapā.

Vai bezprocentu hipotekārais kredīts patiešām ir bezprocentu?

NaudaJā, tā tas tiešām ir – šim kredīta veidam netiek piemērotas nedz noformēšanas izmaksas, nedz procentu likme. Vienīgais, par ko samaksāsiet, būs notariālie izdevumi un valsts nodeva Zemesgrāmatai.

Noteikumi, lai saņemtu šo kredītu: Jums jāieķīlā dzīvoklis Rīgā vai Rīgas rajonā, un šim dzīvoklim komunālais parāds nedrīkst pārsniegt viena tekošā mēneša maksājuma apmēru. Šis kredīts tiek sniegts uz 6 mēnešiem, un tā summa variē no 700 līdz pat 3000 eiro.

Naudu varat saņemt jau līguma slēgšanas dienā, un kredīts tiek noformēts vienas darba dienas laikā. Jums būs jāiesniedz īpašuma tiesības apliecinošs dokuments, Jūsu pase, tehniskās inventarizācijas lietas kopija un pēdējais komunālo maksājumu rēķins.

Kāpēc izvēlēties AS “West Kredit”?

AS “West Kredit” piedāvā bezmaksas kredītu konsultācijas ikvienam klientam – tas nozīmē, ka saprotami un profesionāli tiks izskaidroti jebkādi Jūs interesējošie jautājumi par jebkura veida kredītu izsniegšanu.

Tāpat arī tiek piedāvāts pārfinansēt jeb refinansēt jau citās bankās vai finanšu institūcijās saņemtos kredītus. Jums tiek garantēta profesionāla palīdzība, kad kārtosiet vajadzīgās formalitātes kredīta noformēšanai.

Ja vajadzīgs, varat pievienot noformēšanas izmaksas aizdevuma kopsummai. Jebkurā gadījumā, ja Jums gadās problēmas atmaksāt kredītu, AS “West Kredit” piedāvā 6 mēnešus garas kredīta brīvdienas, kuru laikā mēneša maksājumi nav jāveic.

Tāpat arī pamatsummas atmaksu Jūs varat atlikt uz laiku, kas ir pat 24 mēnešu jeb 2 gadu ilgs.

Populārākie ātrie kredīti

Nauda, 20 eiroKredīti un to veidi ir dažādi, jo tie tiek pielāgoti dažādām kredītu ņēmēju vajadzībām. Ātro kredītu un citu nebanku kredītu devēju aizdevumi ir kļuvuši par ļoti populāriem naudas ieguves veidiem, jo privātās kompānijas neprasa iesniegt izziņas un citus dokumentus, kas prasa daudz laiku. Bankas aizdod naudu ar mazākiem procentiem, tāpēc tām ir svarīgi maksimāli samazināt aizdevuma risku un palielināt veiksmīgas sadarbības skaitu. Populārākie ātrie kredīti ir smscredit.lv, vivus.lv, ferratum bank, crediton, viasms.lv, opencredit un credit24.

Šie ir pelnošākie ātrie kredīti, kuri sastāda lielāko daļu kredītu ņēmēju aizdevumus. Lieki piebilst, ka visi šie ātrie kredīti ir zināmi gandrīz katram, kurš ir saskāries ar ātrajiem kredītiem. Lai izvēlētos labāko, no populārajiem ātrajiem kredītiem, ir vērts ielūkoties ātro kredītu salīdzināšanas portālos. Tas sniegs Jums iespēju ātri izskatīt visu kredītu piedāvājumus un salīdzināt tos pret citiem. Tādā veidā Jūs ietaupīsiet vairāk naudu un nepārmaksāsiet savas nezināšanas dēļ.

Izvēloties populāru ātrā kredīta kompāniju ir svarīgi kārtīgi iepazīties ar visiem aizdevuma līguma noteikumiem. Tas pasargās Jūs no neparedzētiem izdevumiem, kas var skart ne tikai Jūsu, bet arī Jūsu ģimenes finansiālo stāvokli. Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties populārākos ātros kredītus? Aizņemoties naudu no mazāk pazīstamiem kredītu devējiem, Jūs riskējat ar to, ka Jūsu personīgā informācija var nonākt nedrošās rokās. Aizņemoties no sabiedrībā pazīstamām kredītu kompānijām, Tev ir iespēja pārliecināties par to, ka Tava personīgā informācija netiks izpausta.

Populārām kredītu kompānijām ir svarīga klientu labklājība un, lai nezaudētu sava zīmola popularitāti, šīm kompānijām ir jādara viss iespējamais, lai padarītu savus klientus apmierinātus.