Monthly Archives: December 2016
You are browsing the site archives by month.
Kā samaksāt par ārsta vizīti

NaudaSlimības var sabojāt pat vislabāk izplānotos plānus. Slimība var likt zaudēt ienākumus un bojāt dzīvi daudzās jo daudzās jomās, tāpēc ārsta apmeklējumam vienmēr ir jābūt prioritāram, lai mazinātu slimības laiku un rūpētos par savu veselību. Diemžēl, ārsta vizīte, īpaši kāda speciālista apmeklējums, var prasīt papildus izmaksas kuras var sarežģīt mūsu dzīvi vēl vairāk. Taču no tā atteikties mums nevajadzētu.

Ja rodas nepieciešamība doties pie ārsta, piemēram pie zobārsta, bet naudas mums nav, lai norēķinātos par šo pakalpojumu, atteikties no šī plāna nevajadzētu. Ir jāmeklē iespējas kāto darīt neskatoties uz naudas trūkumu. Viena no mūsdienu pasaules priekšrocībām šajā ziņā ir iespēja paņemt ātros kredītus. Ja steidzīgi nepieciešama neliela vai pat lielāka naudas summa, mums ir iespējams pieteikties kādam no ātrajiem m kredītiem, kas var mums sniegt naudu ļoti īsā laikā. protams, ir jārēķinās ka šis kredīts būs jāatmaksā un ātrie kredīti parasti ir jāatmaksā jau 30 dienu laikā. bet ne vienmēr atmaksa ir tik biedējoša, ja mums ir paredzēta alga pēc nedēļa, uzreiz naudas nav šim mērķim vai nepietiek, bet pie ārsta ir jāiet, tad ātrais kredīts var būt tieši tas, kas vajadzīgs.

Aizņemoties šo kredītu ir jāsaprot kādam mērķim aizņemamies. Bieži vien domājam ka aizņemoties, varam paņemt nedaudz vairāk, lai nopirktu ko papildus, bet tā darīt nevajadzētu. Ja aizņemamies tieši ārstam, tad tam arī ņemamam, neaizņemamies ārstam un izklaides vakaram vai jaunām drēbēm. Tam ir citas iespējas, ātrais kredīts  ir vislabākais tieši tad, ja aizņemamies kam konkrētam un steidzīgi vajadzīgam.

Šie kredīti var būt loti noderīgi, jo varam aiziet pie ārsta un kad saņemam rēķinu uzreiz varam pieteikties. Jau pēc 15 minūtēm varam saņemt naudu un norēķināties. Mums nav jāmin cik šī vizīte varētu izmaksāt vai jāņem cerot ka sanāks. Ja rēķins ir 65 Eiro, tad tieši tik varam aizņemties. Bet arī šādā situācijā, kad iemesls ir pamatots, šis lēmums ir rūpīgi jāpārdomā, lai nerastos negaidītas problēmas un nepatikšanas.

Komercbanka Latvijā

Ir daudz komercbankas, kuras ir Latvijas bankas, kas veiksmīgi darbojas jau neskaitāmus gadus (kopš deviņdesmitajiem) un apkalpo gan korporatīvos klientus, gan arī privātpersonas. Bankas pakalpojumi pieejami gan internetā, gan arī klientu apkalpošanas centos, kuri atrodas vairākās Latvijas pilsētās, kā arī ārpus Latvijas. Bankas šo gadu laikā ir strauji attīstījusies un vēl aizvien turpina vairot savu klientu pulku.

Pakalpojumi privātpersonām:

 • Maksājumu karšu izgatavošana,
 • Kases un norēķinu pakalpojumi,
 • Investīciju pakalpojumi,
 • Finansēšanas iespējas,
 • Īpaši piedāvājumi pensionāriem,
 • pensiju līmenis,
 • Individuālie seifi,
 • Un citi.

Pakalpojumi uzņēmumiem:

 • Norēķinu pakalpojumi,
 • Kases pakalpojumi,
 • Starptautiskās maksājumu kartes,
 • Finansēšanas pakalpojumi,
 • Investīcijas,
 • Un citi.

Banka ir universāla, tāpēc tās profesionāļi ir vienlīdz zinoši gan par uzņēmējdarbībām nepieciešamo pakalpojumu klāstu, gan arī privātpersonu vēlmēm un vajadzībām.

Atrodama plaša informācija par kreditēšanas iespējām, kā arī līzinga pakalpojumiem, kas varētu izrādīties pat ļoti noderīga, tad ja esat nolēmis iegādāties kādu jau sen kārotu un jums nepieciešamu lietu, vai arī paplašināt uzņēmējdarbību. Banka ir īpaši draudzīga senioriem un bankas piedāvājums ļauj pilnvērtīgi nokārtot visas finanšu lietas arī tad, ja vairs neesat aktīvā darba vidē un saņemat pensiju.

Lai kļūtu par bankas klientu un uzzināt vairāk par to, kā atvērt bankas kontu, izvēlēties jums izdevīgāko piedāvājumu un veikt citas ar banku saistītas operācijas, atradīsiet internetā. Internetā atrodama arī informācija par bankas filiālēm un iespējām sazināties ar profesionāļiem.