Monthly Archives: January 2017
You are browsing the site archives by month.
Kur aizņemties ātro kredītu no 19 gadiem

Ātro kredītu no 19 gadiem ir iespējams aizņemties vairākās kredītu kompānijās, jo 19 gados jaunieši ir pietiekoši spējīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumus. Tieši tāpēc kredītu devēji piedāvā saņemt ātrā kredīta aizdevumus no 19, 20 vai pat 21 gada vecuma. Šādā vecuma cilvēki ir pietiekoši atbildīgi par savu rīcību un ir spējīgi adekvāti aizņemties naudas summu, kas ir atbilstoša viņu ienākumiem.

Es aizņēmos šeit: http://www.kreditssms.lv/atrais-kredits-no-19-gadiem

Ātro kredītu no 19 gadiem var aizņemties gandrīz visās ātro kredītu kompānijās. Lai aizņemtos izdevīgāk, gudri ir izpētīt vairāku ātro kredītu kompāniju piedāvājumus, kuras piedāvā iespēju saņemt ātro kredītu no 19 gadiem. Prātīgi aizņemas tie cilvēki, kuri izvēlās saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem, tādā veidā nepārmaksājot neko. Šādi piedāvājumi nav visās ātro kredītu kompānijās, tāpēc ir svarīgi aizņemties nesteidzīgi un pirms aizņemšanās ir kārtīgi jāiepazīstas ar visiem kredītu devēja aizdevuma noteikumiem. Tas palīdzēs Jums aizņemties izdevīgāk un pasargās Jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem saistībā ar ātrā kredīta aizdevumu.

19

Kad esi izvēlējies sev piemērotāko kredīta kompāniju, tad droši reģistrējies, ievadot patiesu informāciju par sevi, savu e-pastu, mobilā tālruņa numuru. Šai informācijai ir jābūt pareizai, jo ātrā kredīta reģistrāciju būs jāapstiprina caur e-pastu vai mobilo tālruni, tāpēc noteikti nemēģini ievadīt kādas citas personas numuru vai e-pasta adresi. Izvēloties aizdevuma summu 19 gados, ir svarīgi kārtīgi apdomāt to, cik lielu naudas summu vēlies aizņemties. Bieži vien jaunieši pārvērtē savas spējas un aizņemas pārāk lielu ātrā kredīta summu, kas savukārt noved pie tā, ka vēlāk rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu. Lai no tā izvairītos ir prātīgi aizņemties ātrā kredīta summu, kas nepārsniedz 33% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Tas ļaus Jums gan veiksmīgi nomaksāt visus maksājumus, gan arī veikt ātrā kredīta aizdevuma atmaksu.

Iekrājumu veidošana nebaltām dienām

200Mums daudziem ir skaidrs, ka rezerves iekrājumi ir svarīgi. Galvenais jautājums varētu būt, kā sevi motivēt rezerves iekrājumu veidošanai. Tas ir izdarāms elementāri un par to šajā rakstā.

Atrast pozitīvu motivāciju rezerves iekrājumu veidošanai ir pavisam viegli. Piemēram, redzot, ka desmit procentu algas noguldīšana krājkontā veicas itin labi, kā arī gūstot prieku par mērķa realizāciju, turpmākos iekrājumus jau var veltīt kādas konkrētas ieceres sasniegšanai. Ieceru ziņā idejas var būt bezgalīgas, protams, ņemot vērā iespēju un vēlmju balansu. Viens veids ir – visas vēlmes sarakstīt uz papīra un censties tās realizēt, to nozīmības secībā. Otrs veids – izmantot populāro SMART sistēmu, kas dod iespēju saprast, vai izvēlētais mērķis ir jēgpilns. Proti, vārds „smart” angļu valodā nozīmē gudrs, attapīgs. SMART sistēmas nosaukums ir akronīms, kurš sastāv no mērķa apzināšanai svarīgu jēdzienu pirmajiem burtiem. Dažādos avotos minētas mazliet atšķirīgas katra burta nozīmes, taču no šīm nozīmēm var veidot aptverošu SMART mērķu definīciju. Tātad, „gudrs” mērķis (šo sistēmu varam izmantot arī rezerves iekrājuma motivācijas meklēšanai!) ir

S – specific, significant, stretching (specifisks, nozīmīgs, elastīgs)

M – measurable, meaningful, motivational (izmērāms, jēgpilns, motivējošs)

A – agreedupon, attainable, achievable, acceptable, action-oriented (saskaņots, iegūstams, sasniedzams, pieņemams, orientēts uz darbību)

R – realistic, relevant, reasonable, rewarding, results-oriented (reālistisks, būtisks, saprātīgs, atalgojošs, orientēts uz rezultātu)

T – time-based, time-bound,timely, tangible, trackable (balstīts uz noteiktiem termiņiem, saistīts ar laika uzstādījumu, laikā paveikts, taustāms (reāls), izsekojams tā veikšanas fāzēs)

Lūk, izvēloties mērķi, ir vērts pārliecināties, ka tas atbilst vismaz vienam no kritērijiem pie katra akronīma burta. Manuprāt, ticamība, ka mērķis ir labs un uzstādāms, būs panākta pilnībā. Protams, var izvēlēties arī pavisam augstus mērķus, piemēram, nopelnīt miljonu un apprecēties ar filmu zvaigzni. Un tomēr – jāatbild pašam sev, cik ilgā laikā tas notiks, un, vismaz, kādā veidā tas sasniedzams.

Budžets

Pirmajā procesa daļā, mēs runājam par personīgo budžetu vienai personai, kam nav ģimenes pienākumu, vai ģimenes.

Katrā ziņā, mēs to saucam personīgo budžetu, nevis biznesa budžetu, un tā izveide sastāv no četrām darbībām.
Pielāgojieties sezonas / citām izmaiņām. Jūs, iespējams, esat ievākuši informāciju par sešu mēnešu periodu no novembra līdz aprīlim, tādēļ esat ņēmuši vērā ziemas izmaksas. Ir tik daudz mainīgo, kas Jums būs jāpiemēro katrai kategorijai un jāievieno vai jāatņem no kopējās summas, pamatojoties uz labākajām aplēsēm, ko Jūs varat aprēķināt. Tagad Jums ir jaunas kopsummas.

Neatstājiet savus ietaupījumus tikai savā kontā, divu labu iemeslu dēļ. Pirmkārt, bankas maksā ļoti mazus procentus par personīgajiem uzkrājumiem vai krājkontu. Otrkārt, ja Jūsu ietaupījumi ir viegli pieejami, Jums būs kārdinājums agrāk vai vēlāk izņemt daļu vai visus savus ietaupījumus, lai ļautos dažādiem kārdinājumiem, un Jūs, iespējams, tam nevarat pretoties, vai Jūs varat pateikt sev, ka atmaksāsiet to atpakaļ nākamajā mēnesī, un nākamais mēnesis nekad nepienāk.

Droši ieguldījumi ir balstīti uz risku analīzi, ko esat gatavs uzņemties, vai drīzāk, riskiem, ko Jūs varat uzņemties, ņemot vērā savu vecumu, nodarbinātību, veselības stāvokli, dzīvesveidu un apgādājamos.

Kad Jūs sākat savu taupības plānu, daļa no Jūsu ieguldījumiem var tikt “iesaldēti” uz gadu vai vairāk, bet neveltiet visu, ko esat ietaupījuši, šāda veida ieguldījumiem. Atcerieties, ka viens no uzkrājumu mērķiem ir būt tādā stāvoklī, lai varētu segt negaidītus, bet nepieciešamus izdevumus.

KONSULTĒJIETIES

Ir teikts, ka personai, kas atsakās no juridiskās konsultācijas un pārstāv sevi tiesā, advokāts ir muļķis! Līdzīgi tam, persona, kas klausās ieguldījumu konsultācijās no ģimenes, draugiem, kaimiņiem pāri žogam, vai biznesa partneriem, var tikpat labi aizdedzināt savu naudu! Nevienam no iepriekš minētajiem nav zināšanu vai apmācības vai informācijas resursu. Vienīgā persona, kam būtu jādod Jums padomi, ir profesionāls finanšu konsultants. Profesionālajam finanšu konsultantam, ko Jūs izvēlaties, nevajadzētu būt saistītam ar banku, jo tiem ir interešu konflikts.

Tagad, kad Jums ir pilnīga izpratne par budžeta un finanšu plānošanas pamatmetodēm un Jūs zināt, kādā stāvoklī ir Jūsu finanses, sāciet taupīt un iekrāt, lai vēl vairāk tās uzlabotu.