Monthly Archives: March 2019
You are browsing the site archives by month.
Trauki

Trauki bērniem. Kā arī plauktu iekārtas visām prasībām.

 

Trauku komplekts, 4 gab. “MATA”

Piesūceknis notur bļodiņu vietā. – Padziļinājums vāciņā mazuļa degunam; lai mazulim nav pārāk jāatliec galva. – Lacīte ar regulējamu aizdari aiz kakla un lielu kabatu, lai nekas nenokristu uz grīdas.

 

Galda piederumu komplekts, 3 gb “FABLER”

Naža asmenim ir robota mala; atvieglo bērnam griešanu. – Naža forma atļauj sagriezt ēdienu pat dziļajā šķīvī.

 

Trauku komplekts, 3 gab. “FABLER”

Šķīvis/ Bļodiņa/ Krūze: Melamīns Kājas gredzeni: sintētiskā gumija Vāks: polipropilēns

 

Priekšauts (2 gb.) “KLADD PRICKAR”

Priekšautiņš.

 

Priekšauts (2 gb.) “KLADD RANDIG”

Priekšautiņš. – Var noslaucīt tīri.

 

Galda piederumu komplekts, 3 gb “SMASKA”

Nesatura BPA (Bisphenol A). Materiāli-nerūsējošs tērauds, polipropilēns

 

Bērnu krūzīte (2 gb.) “SMASKA”

Komplektā ietilpst: 2 gb.

 

Bļoda “SMASKA”

Diametrs: 13 cm Komplektā ietilpst: 3 gb.

 

Šķīvis “SMASKA”

Diametrs: 18 cm Komplektā ietilpst: 3 gb.

 

Ēdamkarote, 6 gab. “SMASKA”

Ārkārtīgi garš kāts; atļauj izņemt ēdienu no stikla burkas, nesasmērējot pirkstus.

Lieldienas uz kredīta

Maks naudaiLieldienu ātrā kredīta piedāvājumā noteikti būs svētku atlaide komisijas maksai, kredīta pieprasījuma izskatīšanai, pietiekoši bieži Lieldienu ātrā kredīta piedāvājumā ir bezprocentu piedāvājums, vai procentu maksājuma atlaide. Praktiski visas ātro kredītu kompānijas jebkuram Latvijas pilsonim, kuram ir oficiāli ienākumi, pirmo kredītu piedāvā bez procentiem, ja aizņēmumu atgriež 30 dienu laikā, taču Lieldienās šo bonusu dažas kredītkompānijas piedāvā arī tad, ja esat jau bijis attiecīgās kredīta kompānijas klients. Šeit gan jāņem vērā, ka kredīta summa nebūs iespējama ļoti liela, pārsvarā tie būs līdz 300 eiro.

Lieldienas (grieķu: Πάσχα, Paskha, aramiešu: פֶּסחא‎, Pasḥa, ivritā: פֶּסַח‎, Pesaḥ) ir svarīgi kristiešu svētki, kuros tiek svinēta Jēzus Kristus augšāmcelšanās trešajā dienā pēc krustā sišanas.

Noteikti jāpatur prātā, ka pieprasot Lieldienu ātro kredītu, tāpat kā ņemot jebkuru ātro kredītu, Jums jābūt pilngadīgam Latvijas pilsonim ar regulāriem ikmēneša ienākumiem un, protams, pozitīvai kredītvēsturei. Nosūtot kredīta kompānijai kredīta pieprasījumu, rēķinoties ar to, ka Jūsu kredītvēsture noteikti tiks pārbaudīta un, ja tā ir pozitīva, tad Lieldienu ātrā kredīta apstiprinājumam nevajadzētu būt šķēršļiem.

Lieldienu ātrā kredīta iespēja, tāpat kā citi ātro kredītu veidi, ir ērts ar to, ka šo kredītu varat noformēt un iegūt naudu ļoti ātri, jo pieprasījuma aizpildīšana prasīs vien nieka piecas minūtes, tā izskatīšana kredīta kompānijai aizņems apmēram 15-30 minūtes, ja pieteikums tiek iesniegts atbilstoši korekti un, pēc kredīta apstiprināšanas, naudas ieskaitīšana Jūsu kontā notiks arī apmēram 15 minūšu laikā.

Lieldienu ātrā kredīta pieprasījumu Jūs varat veikt no jebkuras savas atrašanās vietas, kur ir interneta izmantošanas iespēja, līdz ar to tas aiztaupīs Jūsu laiku un lieki neliks mainīt Jūsu ierasto dienas kārtību. Pirms aizņematies, izvērtējiet visu ātro kredītu Lieldienu piedāvājumu, salīdziniet kredītu nosacījumus, lai izvēlētos sev izdevīgāko un piemērotāko Lieldienu ātrā kredīta piedāvājumu. Lai Jums krāsainas Lieldienu oliņas un koši Lieldienu piedzīvojumi!