Aizdevumi internetā

200Aizdevumi internetā ir paredzēti nelielām aizdevumu summām uz neilgu laika periodu. Vairs nav jāaizņemas no radiem, draugiem vai kolēģiem – mazu aizdevumu var noformēt 15 minūšu laikā, internetā!

Lai noformētu aizdevumu internetā, reģistrējaties kāda aizdevumu sniedzēja mājas lapā, uzrādiet savu kontu pārskaitot 1 eiro cents uz aizdevēja kontu (summa atkarīga no konkrētajos noteikumos rakstītā), un nosūtiet kredīta pieteikumu ar izvēlēto summu un atmaksas termiņu. Jau 10 – 15 minūšu laikā Jūs saņemsiet atbildi e pastā vai ar sms, vai kredīts ir apstiprināts. Ja Jūsu pieteikums ir apstiprināts, naudu tajā pašā mirklī ieskaitīs Jūsu kontā!

Atšķirībā no parastajiem kredītiem, aizdevumi internetā ir pieejami bez izziņām par ienākumiem, ķīlas un galvotāja. Galvenais noteikums ir Jūsu kredītvēsture.

Aizdevumi internetā ir pieejami atrodoties jebkurā vietā, kur ir internets. Tāpat pieteikt kredītu var nosūtot sms vai pat vienkārši piezvanot, bet šīs funkcijas ir katram aizdevējam atšķirīgas un jāaktivizē reģistrējoties mājas lapās.

Aizdevumi internetā ļauj par maksu mainīt kredīta atmaksas termiņu un maksājuma datumu mēneša ietvaros.

Kurš var saņemt kredītu?

  • ikviens, kuram ir regulāri ikmēneša ienākumi;
  • Laba kredītvēsture.

Mūsdienās cilvēki arvien lielāku nozīmi pievērš gan savai, gan ģimenes labklājībai. Nešaubīgi viena no labklājības galvenajām izpausmēm ir nauda. Ja nauda pietrūkst, tad lielisks risinājums ir aizdevums!

Nosacījumi kredītam:

  • Patēriņa kredīta valūtas EUR
  • Kredīta summa 100 līdz 5 000 EUR
  • Kredīta atmaksas termiņš 1 līdz 48 mēneši
  • Nemainīga gada procentu likme

Tikai aizdevumi internetā ir pieejami pirmajā reizē bez maksas. Pastāvīgi pirmais kredīts bez maksas pieejams viasms, sohocredit, smscredit, crediton. Tas nozīmē, ka izmantojot šādu piedāvājumu Jums būs jāatmaksā tikai tik pat, cik aizņēmāties.

Post Navigation