Apmērs

Ātro kredītu summas un vairāk!

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties noteiktu summu, kādu piedāvā aizdevējs. Tā var būt no dažiem eiro līdz 300 un vairāk, kas atkarīgs no aizdevēja. Ja kredīts būs atdots savlaicīgi un nebūs pārkāpti noteikumi, no otrās reizes varēs aizņemties jau vairāk. Parasti maksimālā aizdevēja piedāvātā summa tiek dota no otrās un trešās reizes, bet ir aizdevēji, kuri to dod jau pirmajā reizē. Jebkurā gadījumā, maksimālā summa ir atkarīga no klienta maksāt spējas.

Ātrais kredīts parasti ir īstermiņa kredīts, kas palīdz Jums reizēs, kad Jums trūkst naudas vai tā jau ir iztērēta mēneša vidū. Šie kredīti tiek Jums piedāvāti, balstoties uz Jūsu ienākumiem. Tas nozīmē, ka Jums ir jāskatās uz saviem ienākumiem, nevis aizdevēja summām. Jūsu kredīts tiek piešķirts ar noteiktu procentu likmi vai bez tās, ja tiks ņemts pirmo reizi. Jūs varat izvēlēties kredītus ar ilgāku atmaksas termiņu līdz 2 gadiem, un šo kredītu procentu likme būs zemāka nekā īstermiņa kredītiem, taču kopumā Jums būs jāpārmaksā vairāk, nekā izvēloties kredītu ar mēneša ilgu atmaksas termiņu. Ātrie kredīti sniedz lielisku ārkārtas finanšu palīdzību aizņēmējiem.

Pārāk bieža ātro kredītu izmantošana vai atkārtoti pieteikumi visa gada garumā norāda uz dažām nopietnām problēmām aizņēmēja budžetā. Šie ārkārtas kredīti ir paredzēti tikai ārkārtas situācijām. Ja Jums tie ir nepieciešami pārāk bieži, ir pienācis laiks izvērtēt savu finansiālo situāciju.