Ātrais aizdevums ar atmaksu līdz 3 gadiem

Ja sākotnēji ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvāja kredītu pārsvarā uz vienu mēnesi, tad šobrīd jau vairāki aizdevēji šo atmaksas termiņu ir pagarinājuši uz vairākiem mēnešiem. Protams līdz ar atmaksas termiņu pagarināšanu ir arī pieaugušas kredītu summas, kuras tiek izsniegtas klientiem. Tomēr tikai daži kredītu izsniedzēji piedāvā šādus ātros kredītus un rekordists ar vislielāko atmaksas termiņu ir Finanza, kas piedāvā saviem klientiem ātro aizdevumu ar atmaksas termiņu uz laiku līdz 3 gadiem.

Finanza ātrais kredīts ar atmaksu līdz 30 dienām

Finanza saviem klientiem turpina arī piedāvāt ‘’klasisko’’ ātro kredītu uz 30 dienām, šāda kredīta maksimāli pieejamā summa ir līdz 700 eiro. Tomēr, lai varētu aizņemties 700 eiro no Finanza, iepriekš būs vienam kredītam jābūt jau atmaksātam, respektīvi 700 eiro liels ātrais kredīts ir pieejams no otrās aizņemšanās reizes. Finanza saviem klientiem piedāvā kredīta atmaksas pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām. Tas nozīmē, ja klientam ir radušās kādas finansiāla rakstura problēmas un ir redzams, ka ātro kredītu nebūs iespējams laicīgi atmaksāt, nav vērts satraukties. Atliek tikai izvēlēties sev ērtāko ātrā kredīta atmaksas pagarināšanas termiņu un samaksāt attiecīgo komisijas maksu par šo pakalpojumu.

Finanza lojalitātes programma

Finanza klientiem ir pieejam lojalitātes programma

Finanza rūpējas par saviem klientiem un piedāvā tiem īpašu lojalitātes programmu, kuras ietvaros ir iespējams saņemt lielas atlaides kredītu procentu maksājumiem. Šīs atlaides ir pieejamas, sākot ar trešo aizņemšanās reizi. Finanza ir izdalījusi trīs īpašus klienta statusa līmeņus – bronza, sudrabs un zelts. Attiecīgi katram līmenim ir savs atlaižu līmenis. Bronzai tie būs 5%, sudrabam 10% un zeltam 20%.

Post Navigation