Ātro kredītu izvēle

Ja Jums ir nepieciešama nauda, lai segtu dažādus pamata izdevumus, segtu kāzu izmaksas vai dotos ceļojumā u.t.t. Lieliska iespēja kā apmierināt šādus izdevumus ir pieteikšanās ātrajam kredītam, ātrajam kredītam nebūs vajadzīga ķīla vai galvotājs.

Ja Jūs ātros kredītus izmantojat pareizi, tad ieguvumi no šo kredītu izmantošanas ir nesalīdzināmi vairāk, nekā tos neizmantojot. Tomēr ir ļoti uzmanīgi jāizvērtē katrs ātrā kredīta izsniedzējs un kredīta piedāvājums, jo arī Latvijā jau ir bijuši gadījumi, kad ātro kredītu tirgū ir parādījušies aizdevēji bez speciālās valsts izsniegtās licences un tā kā ātro kredītu izsniedzēji ir jau vairāk nekā 10, arī ātro kredītu piedāvājumi ir ļoti daudz un no tiem ir jāmāk atlasīt visizdevīgākie.

Daži padomi kā izvēlēties aizdevēju un kredīta piedāvājumu

  • Sākumā, kad ir radusies vajadzība pēc ātrā kredīta, ir kārtīgi jāapdomā vai kredīts tiešām ir vienīgā iespēja un precīzi jānoformulē kādu summu un uz cik ilgu laiku aizņemties. Kredīta izmaksas sastāda tieši tas, cik liela summa tiek aizlienēta un uz cik ilgu laiku tā tiek aizlienēta. Nevajadzētu aizņemties maksimāli pieejamo summu, ja tā tik tiešām nav nepieciešama.
  • Kad kredīta summu un termiņš ir apzināts, tad ir jāsāk meklēt aizdevēju, kurš atbilst Jūsu vajadzībām piedāvājot tieši šo kredīta summu uz Jums nepieciešamo termiņu. Visvieglāk dažādus aizdevējus un informāciju ir atrast dažādās ātro kredītu salīdzināšanas mājas lapās internetā. Šīs mājas lapas ir neatkarīgas no ātro kredītu izsniedzējiem un tajās ir atrodama ļoti izsmeļoša un objektīva informācija par ātrajiem kredītiem un to izsniedzējiem.
  • Mirklī, kad ir atrasts aizdevējs dodieties uz tā mājas lapu, un izpētiet to tuvāk. Pārbaudiet vai aizdevējs nepiedāvā kādu īpašu akciju, vai aizdevējam ir spēkā pirmais kredīts bez procentu maksas. Svarīgi ir noskaidrot, uz kādām bankām aizdevējs visātrāk pārskaita kredīta summu, jo ne vienmēr šīs bankas var sakrist ar banku, kurā Jums ir atvērts bankas norēķinu konts. Tādejādi cerot uz ātro kredītu, neuzmanības dēļ var sanākt ‘’lēnais kredīts’’. Nevajadzētu aizmirst aplūkot vai aizdevējam ir speciālā licence aizdevumu izsniegšanai.
  • Ja viss ir noskaidrots un kredīta piedāvājums apmierina ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā un jāaizpilda pieteikums. Svarīgi ir aizpildot reģistrācijas veidlapu un pēcāk kredīta pieteikumu uzdot tikai savus datus un nekādā gadījumā nevajadzētu tos vēlāk, kādam citam izpaust.

Tad kad visi ir kārtīgi izvērtēts un kredīta pieteikums ir aizpildīts, atliek tikai gaidīt, kad aizdevējs ieskaitīs naudu Jūsu bankas kontā. Parasti šis process aizņem 5 līdz 30 minūtes!

Plašāka informācija tabulā – http://www.dabbler.lv

Post Navigation