Ātro kredītu noraidījumi

Ātro kredītu var noraidīt un tas notiek katru dienu. Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kā izvairīties no kredīta pieteikuma neapstiprināšanas. Ātro kredītu aizdevēji var noraidīt pieteikumu, pamatojoties uz aizņēmēja ienākumiem un kredītvēsturi.

Ātrie kredīti bez ķīlas

Šeit ir galvenie pieci iemesli, kādēļ ātro kredītu aizdevēji var noraidīt Jūsu kredīta pieteikumu.

  1. Slikta kredītvēsture – kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības.
  2. Pārāk zemi ienākumi – ja Jūs nevarat atļauties nomaksāt kredītu, tas palielinās Jūsu finanšu nepatikšanas.
  3. Jums nav bankas konta – bankas konts ir nepieciešams, lai tajā ieskaitītu kredīta summu.
  4. Iepriekšējo kredītu saistību nepildīšana – fakts, ka Jūs neesat nomaksājis iepriekšējos kredītus biedē aizdevēju un viņš nevar Jums uzticēties.
  5. Nav iespējams pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju – aizdevējiem internetā ir nepieciešama informācija par jums.
  6. Jums jau ir esoši ātrie kredīti, kas Jums ir jānomaksā – šiem kredītiem būs nepieciešama daļa no Jūsu algas, lai Jūs tos varētu atmaksāt. Jebkurš labs aizdevējs sapratīs, ka, ja Jums jau ir daži esoši kredīti, pastāv lielāks risks, ka viņi nesaņems maksājumu.

Ātrais kredīts ir plaši pazīstams kā SMS kredīts. Tas ir īstermiņa kredīts, kas tiek nodrošināts pret algu un kredītvēsturi. Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā. Būtībā, šie kredīti ir paredzēti tikai nepieredzētām ārkārtas situācijām, nevis ilgtermiņa finanšu palīdzībai. Piesakoties ātrajam kredītam, mēs vienmēr vēlamies atrast pašu labāko iespēju tieši mums. Lai saņemtu īstermiņa kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Tiek vērtēti trīs līdz 5 kritēriji: kredītvēsture, vecums, algas vai ienākumu apjoms un citi sīkumi, kas ļauj aizdevējam izlemt, cik drošs ir ātro kredītu ņēmējs.

Post Navigation