Banknote ātrais kredīts

Banknote piedāvā patēriņa aizdevumu un aizdevumu senioriem.

Banknote patēriņa aizdevumiem internetā var pieteikties gan filiālēs, gan internetā. Banknote apliecina, ka kompānijā strādājošie zinošie darbinieki vienkāršā un saprotamā valodā izskaidros visus kredīta nosacījumus un piedāvās izdevīgāko aizdevumu. Kredītus iespējams noformēt tikai uz pieteikuma iesniedzēja vārda. Patēriņa aizdevuma jeb ātrā kredīta pieteikums ir bez maksas, kā arī, izsniedzot patēriņa aizdevumu, netiek pieprasīta pirmā iemaksa.

Katram klientam tiek individuāli noteikts kredītlimits (maksimālā summa, ko klientam izsniedz aizdevējs). Lai uzzinātu kredītlimitu, ir jāaizpilda patēriņa aizdevuma pieteikums internetā vai kādā no vairāk kā 95 uzņēmuma filiālēm.

Lai noslēgtu līgumu, Jums jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Aizdevuma iegūšanai ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu: pasi, ID karti vai CSDD izdotu vadītāja apliecību. Ātro kredītu var saņemt arī nepilsonis – ja esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 60 gadiem, un Jums ir Latvijas Republikā piešķirts personas kods.Lai saņemtu patēriņa aizdevumu, Jums jāsniedz šāda informācija par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts, ikmēneša ienākumu apjoms, ikmēneša izdevumu summa.

Patēriņa aizdevuma pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā katru dienu no 8:00 līdz 22.00. No 23.00 līdz 7.00 līgumu slēgšana ir aizliegta ar likumu (Patērētāju tiesību aizsardzības likums). Ja aizdevums tiek apstiprināts, Jūs to varat saņemt skaidrā naudā, ierodoties kādā no filiālēm, lai noslēgtu līgumu. Banknote.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Banknote nodaļās (darba laiks visām filiālēm ir šāds: darbdienās no pl. 8.00 vai 9.00 līdz 20.00, sestdienās un svētdienās darba laiks ir nedaudz saīsināts, bet dažas filiāles svētdienās ir slēgtas).

Post Navigation