Credit 24 uzņēmums aprīlī un maijā

50 eiroCerdit24 ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām Latvijā. Credit24 ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA “IPF Digital Latvia”, savukārt, šis uzņēmums, pastarpināti, pieder “International Personal Finance”. “International Personal Finance” ir uzņēmums, kurš ir reģistrēts Lielbritānijā un tiek kotēts Londonas Fondu Biržā. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas kredītu un kredītlīniju.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlīnija ir lieliski piemērota dažādu finansiālu problēmu risināšanai kā arī kā drošības spilvens nepieciešamības gadījumā. Kredītlīnija ir naudas aizdevums kuru jūs saņemat, bet varat izmantot sev piemērotākajā laikā un veidā. Jūs nesaņemat visu summu uzreiz, jūs saņemat pieļaujamo un pieejamo summas apmēru kuru jūs varat izņemt un lietot pēc saviem ieskatiem. Balstoties uz naudas izņemšanu jūs arī veicat šīs summas atmaksu. Ja jūs piesakāties kredītlīnijai, bet to neizmantojat uzreiz, tad jums nav jāveic papildus komisijas maksājumi. Par konta apkalpošanu jums nav jāveic papildus maksājumi, kā arī par pieteikuma apstrādi nav jāmaksā papildus naudas summas. Pirmā naudas izņemšana ir bezmaksas pakalpojums kuru varat izmantot sev tīkamākajā laikā.

Šī uzņēmuma piedāvāto kredītlīniju var saņemt personas kuras atbilst dažiem uzņēmuma izvirzītiem noteikumiem. Katrs aizdevējs var izvirzīt nedaudz citādus noteikumus aizdevuma saņemšanai. Ņemot vērā, ka aizdevuma izskatīšana ir ļoti ātra, tad varam spriest, ka šis ir viens no Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem, kas piedāvā aizdevumus no 18 gadu vecuma.

Lūk noteikumi kuriem jāatbilst, lai varētu pretendēt uz kredītlīniju:

  • Jūs esat vecumā no 18 gadiem līdz 70 gadiem.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons.

Bet paturiet prātā, ka atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums pozitīvu atbildi aizdevuma saņemšanai. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un citus, potenciālos, riskus no pieejamās informācijas. Atkarībā no izvērtēšanas rezultātiem jums tiks piešķirta kredītlīnija vai tā tiks atteikta. Pastāv arī trešā iespēja, ja jūsu maksātspēja vai citi faktori nav labvēlīgi izvēlētās summas saņemšanai, aizdevējs var jums piedāvāt mazāku aizdevuma summu.

Post Navigation