Crediton.lv kredītlīnija

NaudaCrediton ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums izsniedz īstermiņa naudas aizdevumus un kredītlīniju. Uzņēmums ir daļa no Creamfinance grupas, kas apvieno profesionāļus īstermiņa aizdevumu sfērā daudzās Eiropas valstīs. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra licence. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Šajā asociācijā ietilpst tikai 12 dalībnieki. Uzņēmums ir pretimnākošs saviem klientiem, nepieciešamības gadījumā tiek sniegtas, bezmaksas, finanšu konsultācijas. Uzņēmums turpina strādāt pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.

Kredītlīnija ir ļoti laba iespēja kā saņemt papildus līdzekļus dažādu dzīves situāciju risināšanai. Aizņemoties šādu kredītu jūs saņemat naudas summu kuru varēsiet atmaksāt pa daļām veicot vismaz minimālo mēneša maksājumu, ja maksāsiet vairāk, šis maksājums saruks par attiecīgu iedaļu. Atmaksājot daļu aizdevuma varat saņemt papildus summu jūsu kredīta limita ietvaros.

Šis aizdevums ir pieejams par summām no 100 eiro līdz 1000 eiro. aizdevuma atmaksas periods ir seši mēneši. Šajā laikā ir jāveic vismaz minimālais mēneša maksājums, bet varat veikt pilnīgu vai daļēju atmaksu pēc saviem ieskatiem ievērojot minimālos maksājumus un kopējo atmaksas termiņu. Lai pieteiktos šai kredītlīnijai jums ir jāatbilst dažiem, uzņēmuma izvirzītiem, noteikumiem:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons.

Atbilstība šiem noteikumiem vēl negarantē jums pozitīvu atbildi. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un pieņems attiecīgu lēmumu par aizdevuma izsniegšanu. Ir iespējams jums izsniegt kredītlīniju, bet ne pilnā apmērā. Aizdevējs var samazināt jums pieejamo kredīta limitu balstoties uz jūsu maksātspēju un citiem faktoriem.

Post Navigation