Grāmatu mēbeles

Grāmatu lietas.

Īpašums

Sekcijas, komplekti

BORGSJÖ Sekcija

Sekcijas apakšējā daļā ir īpaša vieta kabeļu uzglabāšanai;kabeļus nevar redzēt, bet tie ir viegli pieejami. – Četri regulējami plaukti. – Viens pamatnē iebūvēts plaukts lielākai stabilitātei.

BORGSJÖ Vitrīna

Vitrīna eksponē un aizsargā stikla trauku, porcelāna, mīļāko greznumlietiņu kolekciju u.c. – Sekcijas apakšējā daļā ir īpaša vieta kabeļu uzglabāšanai;kabeļus nevar redzēt, bet tie ir viegli pieejami. – Durvis ar iebūvētu amortizatoru, kas aizvēršanos padara klusu un saudzīgu.

EXPEDIT Riteņu komplekts

Vienam ritenītim ir fiksators; mēbeli var pārbīdīt, kas atvieglo uzkopšanu, bet pateicoties fiksatoram, tā paliek nekustīga. – Ritenīši piestiprināti pie sliedes lielākai stabilitātei.

EXPEDIT Sekcija

Spīdīga virsma atstaro gaismu un piešķir dinamisku izskatu. – Katra puse ir ar apdari; var kalpot kā istabas sadalītājs.

EXPEDIT Sekcija

Var piekārt pie sienas vai arī nolikt uz palodzes; izvēle ir jūsu ziņā.

EXPEDIT Sekcija

Iespējams uzstādīt vertikāli vai horizontāli kā grāmatu plauktu grāmatām vai bufeti.

EXPEDIT Ieliktnis ar 2 atvilknēm

Apdare ar aizmugures nobeigumu, izskatās labi no abām sekcijas pusēm, tas var būt kā istabas sadalītājs.

HEMNES TV sekcijas komplekts

Masīvkoka materiāls, rada dabisku koka izskatu. – Izgriezums/-i atvieglo elektrības vadu izvēršanu – ērti aizsniegt un grūti ieraudzīt. – Lai garantētu papildus stabilitāti uz nelīdzenas grīdas ir iespējams regulēt kāju garumus katru atsevišķi. – Vitrīna eksponē un aizsargā stikla trauku, porcelāna, mīļāko greznumlietiņu kolekciju u.c.

HEMNES TV skapītis

Platums: 329 cm Augstums: 197 cm

HEMNES TV skapītis

Platums: 208 cm Minimālais dziļums: 36 cm Maksimālais dziļums: 47 cm Augstums: 197 cm

HEMNES TV skapītis

Platums: 208 cm Maksimālais dziļums: 47 cm Augstums: 197 cm

HEMNES TV skapītis

Platums: 208 cm Dziļums: 37 cm Maksimālais dziļums: 47 cm Augstums: 197 cm Plauktu slodze: 15 kg Maksimālais plakanā TV ekrāna izmērs: 42 ”

HEMNES TV skapītis

HEMNES TV skapītis

Ietekme uz apkārtējo vidi TV skapītis/sienas plaukts: Atjaunojams materiāls (koks). Pārstrādājams materiāls Vitrīna: Atjaunojams materiāls (koks).

KILBY Sekcija

Trīs regulējami plaukti.

LACK Sienas plaukts

LAIVA Saliekams plaukts

Platums: 79 cm Dziļums: 24 cm Augstums: 8 cm Plauktu slodze: 15 kg

LIATORP Durvis

LIATORP Durvis (2 gb.)

LIATORP Durvju panelis/stikls (2 gb.)

LIATORP Plauktu iekārta

LIATORP Sekcija

Trīs regulējami plaukti. – Lai garantētu papildus stabilitāti uz nelīdzenas grīdas ir iespējams regulēt kāju garumus katru atsevišķi.

LIATORP Sekcija

Karnīze un cokols atļauj izveidot vienotu stilu, saliekot kopā divas vai vairākas daļas. – Četri regulējami plaukti. – Divi stacionāri plaukti lielākai stabilitātei. – Lai garantētu papildus stabilitāti uz nelīdzenas grīdas ir iespējams regulēt kāju garumus katru atsevišķi.

LIATORP Skapītis/TV plauktiņš.

Post Navigation