Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus?

Kredīts ar telefonu, attēlā telefonsJa jums ir vairāki kredīti kuru ikmēneša maksājumi ir kļuvuši pārāk lieli, lai spētu ar tiem tikt galā, jums ir iespēja apvienot šos kredītus. Šādu iespēju piedāvā dažādi aizdevēji un tas nozīmē, ka vairāku kredītu maksājumu vietā jūs maksāsiet tikai vienu maksājumu. Tas, savā būtībā, ir jauns kredīts kurš tiek izmantot pārējo kredītu dzēšanai. Līdz ar to, šis kredīts var būt gana apjomīgs, bet ikmēneša maksājums būs daudz mazāks par vairāku kredītu kopējo maksājumu summu. Šādam kredītam var tikt prasīta ķīla vai galvotājs, tam ir jābūt gataviem, bet šis ir labs veids kā atvieglot kredītu atmaksu.

Ja jūsu situācija ir pilnībā bezcerīga un nav nekādu iespēju atmaksāt kredītus, tad pastāv arī iespēja pieteikt maksātnespēju. Maksātnespēja vai bankrots, ir gana bieži dzirdēts termins un ir kļuvis pietiekoši aktuāls Latvijā. Šī ir iespēja, ar tiesas palīdzību, panākt iespēju atmaksāt daļu no kredītu summas un dzēst pārējo parādu. Šis process nav viegls un ātrs. Ir nepieciešams laiks, lai to sāktu un tā pabeigšanai var būt nepieciešami pa gadi, bet beigās jūs esat brīvs no visiem parādiem. Šī procesa laikā jums nāksies maksāt trešo daļu no saviem ienākumiem parādu dzēšanai.

Ja jums rodas sarežģījumi ar kredītu nomaksu, jūs nedrīkstat gaidīt labākus laikus, cerēt ka viss nokārtosies. Jums ir aktīvi jāmeklē iespējas risināt šo problēmu pirms tā paspēj izaugt vēl lielāka. Iespējas ir pieejamas, bet jums ir jāspēj tās atrast un izmantot.

Post Navigation