Kāds ir izcils aizdevējs?

Kad vajadzīgs aizdevums, ir droši griezties pie SIA “Grand Credit”, jo šeit tiek piedāvāti aizdevumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Turklāt noformēt tos ir vieglāk par vieglu – varat aizpildīt pieteikuma anketu internetā mājas lapā grandcredit.lv!

Kādi kredīti tiek piedāvāti privātpersonām?

Ja esat privātpersona, “Grand Credit” Jums var piedāvāt sekojošus kredītus: iespēju kredītu, kredītu remontam, kredītu būvniecības darbu pabeigšanai, aizdevumu uzņēmējdarbības uzsākšanai, kredītu komunālo parādu dzēšanai, kredītu ar “superbrīvdienām”, kredītu nerezidentiem un jauno uzņēmēju kreditēšanas programmu.

Kas ir iespēju kredīts?

Tas ir kredīts, kura summu varat tērēt pēc saviem ieskatiem – lai realizētu savus mērķus un vēlmes. Varat iegādāties ceļojumu, jaunu auto, labiekārtot savu mājokli, samaksāt par studijām vai nomaksāt medicīnas izdevumus.

Šis aizdevums ir īpašs ar ātru pieteikumu izskatīšanu, vienkāršu dokumentu noformēšanas procesu, precīzu naudas izsniegšanu un lojālu pieeju, kad runa iet par kredīta lēmuma pieņemšanu. Gan kredīta summa, gan atmaksas nosacījumi tiek noteikti individuāli, balstoties uz Jūsu spēju kredītu atmaksāt. Tātad varat būt pārliecināts, ka kredīts tiks pielāgots Jūsu vajadzībām.

Termiņš šim kredītam ir līdz 15 gadiem, taču Jums pastāv iespēja saņemt kredīta brīvdienas. Par ķīlu šim aizdevumam kalpo nekustamais īpašums, kas pieder vai nu Jums kā aizņēmējam, vai Jūsu galvotājam. Šim īpašumam jāatrodas Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā vai Jelgavā.

Kas ir kredīts ar “superbrīvdienām”?

Šis aizdevums nozīmē to, ka uz 2 gadiem Jūs varēsiet aizmirst par mēneša regulārajiem maksājumiem. Šo 24 mēnešu laikā Jums nebūs jāmaksā ne pamatsummas parāds, ne kredīta procenti. Pakalpojums pieejams, noformējot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.Aizdevuma termiņš variē no 3 līdz 12 mēnešiem, taču varat to pagarināt līdz 24 mēnešiem.

Jums jāiesniedz sekojoši dokumenti: nekustamā īpašuma īpašnieka pase, savas sievas vai vīra pase, dokuments, kas apstiprina īpašuma tiesības, un pēdējo komunālo maksājumu rēķins (ja kredīta nodrošinājums ir dzīvoklis). Ja par ķīlu kalpo zeme, tad papildus ir vajadzīgs arī zemes robežu plāns, pēdējo nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma uzdevums un inventarizācijas lieta (ja uz zemes atrodas būve). Ja īpašums ir mežs, tad vajadzīgs meža apsaimniekošanas projekts.

Kādi kredīta veidi tiek piedāvāti uzņēmumiem?

“Grand Credit” uzņēmumiem piedāvā šādus pakalpojumus: mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanas programma, universālais kredīts, tiešās investīcijas, jauktā finansēšanas shēma, aizdevums uzņēmējdarbības uzsākšanai, pārkreditācija un finansējums attīstības projektiem.

Post Navigation