Kas bērniem būtu jāzina

50 eiro

Bērni ir mūsu nākotne. Mēs visi vēlamies, lai mūsu bērni savu dzīvi aizvadītu labāk kā mēs. Šī iemesla dēļ mēs cenšamies saviem bērniem iemācīt pareizu un atbildīgu lēmumus pieņemšanu. Mēs vēlamies, lai mūsu bērni nepieļautu kļūdas kuras var maksāt ļoti dārgi. Īpaši tad, ja paši esam pieļāvuši kļūdas, vēlamies, lai mūsu bērni šīs kļūdas nepieļautu.

Berni mācās, viņi mācās no tā ko viņi redz un dzird. Vecāku vārdi un darbi var atstāt ļoti stipru iespaidu uz jauno prātu un var izveidot ne pārāk pozitīvu skatu uz dzīvi. Ja runa ir par kredītiem, tad maz tādu sarunu ir ar bērniem par kredītu lietderību. Bērniem netiek stāstīts kad un kā aizņemties. Tā vietā bērni var mācīties no mums, skatoties kā mēs aizņemamies un cīnāmies ar šiem kredītiem. Kredīti nav kas tāds, kas pilnīgi noteikti būtu jāapspriež ar saviem bērniem, bet varam likt saprast, ka tas nav vienīgais vai labākais variants.

Ja bērni redz, ka vecāki pastāvīgi dzīvo zem kredītu sloga, var rasties neliela, bet paliekoša saprašana, ka kredīti ir jāņem. Bērni var izaugt un turpināt vecāku iesākto kredītu ņemšanas ciklu. Viss ir atkarīgs no mums, kādu piemēru mēs rādām, tā mūsu bērni redzēs pasauli. Ja kredīti ir ikdiena, tad tā var kļūt arī par viņu ikdienu.

Pirmais ko vajadzētu censties saviem bērniem iemācīt, ir tas, ka ātrais kredīts nav vienīgā iespēja. Dažādām situācijām ir iespējams atrast dažādus citus risinājumus un kredīts nav obligāts. Taču mums var būt grūti to paskaidrot un likt bērnam saprast. Tāpēc mums ir jārāda piemērs. Mums ir jāmeklē šīs iespējas un jācenšas parādīt ka tā tiešām ir. Bērni mācās no mums, ja mēs meklējam citus risinājumus un nepadodamies, tad arī viņos var tikt ieaudzināta šī īpašība.

Post Navigation