Ko darīt ar savu naudu

Izvēlēsimies, labāko variantu: nauda ir, tā ir palīglīdzeklis dzīvē, rada brīvības sajūtu. Tad gudri rīkoties ar to, iespējams, nozīmē iepazīt naudu. Kas naudai vislabāk patīk? Kādā veidā tā mīl tikt lietota, kas liek tai augt un vairoties? Arī jāzina, kādus pakalpojumus tu vari sev atļauties. Kādu summu tu vari maksāt par kārotām lietām. Ja pieprasi no drauga pārāk daudz, viņš, iespējams, apsolīs, bet fiziski nespēs izdarīt. Ja no naudas gribēsi pārāk daudz, tad par sliktas kvalitātes lietām nāksies maksāt divkārt. Labu kvalitāti saņemsi, ja ieguldīsi attiecīgu līdzekļu apjomu. Vai arī – labticības vadīts, vienmēr būsi apmierināts ar ikvienu pirkumu, jo galu galā, suns taču zina, ko ēdis.

Tās jau ir tikai runas. Varbūt pats pirmais un svarīgākais nosacījums būtu – godīgums. Pelnīt un tērēt tā, lai naktī vari mierīgi gulēt. Un pārbaudīt naudu darbībā – likt to lietā, dzīvot tā, lai pašam prieks, tad arī citi gūs labumu. Jautājums varbūt būtu mazliet jāpārformulē – kā man zināt, ka es rīkojos gudri? To varēs zināt tikai, kad pienāks laiks. Pieredzes ceļā gūtās mācības ir neatsveramas, kaut arī nav peļams padoms ielūkoties neskaitāmajās rokasgrāmatās un padomu lapās par naudu. Ja būsi uzdevis sev pareizo jautājumu, tad atbilde agri vai vēlu atnāks.

Lai naudas kļūtu vairāk, jāsāk ar vēlēšanos. Pēc tam jāizveido plāns, kā realizēt savu vēlmi. Plānojot iztēlojies vēlamo rezultātu, soli pa solim izejot savu nākotnes ceļu naudas radīšanā. Ar laiku tās kļūs pietiekami daudz, lai varētu noalgot speciālistu, kas rīkosies ar tavu naudu, piemēram, biržas mākleri, kurš zina, kā ieguldīt izdevīgāk. Pārpalikušo laiku izmantosi jaunu mērķu sasniegšanai.

Lai izdodas!

Post Navigation