Kolektīvie iepirkšanās portāli

Daudzi iespējams nemaz nenojauš par mūsdienu aktuālākajām mājas lapām, taču jau laiku atpakaļ ļoti populāras kļuvušas lapas, kuras ļauj kolektīvi iepirkties. Šādas lapas sauc par kolektīvajiem iepirkšanās portāliem, ko tie sniedz un ko mums dod?

Sāksim ar to, ka Latvijā šie portāli ir samērā izplatīti un tie sniedz diezgan lielu labumu patērētājiem jeb cilvēkiem, kas pērk konkrētu produktu vai preci. Šo portālu pamatprincips ir pavisam vienkāršs – jo vairāk cilvēki pērk, jo lētāka ir tās cena, bet ne vienmēr tā ir, šajās mājas lapās galvenokārt ir preces no ražotājiem, kuri sadarbojas ar konkrēto kolektīvo iepirkšanās portālu, piedāvājot pircējiem konkrēta lieluma atlaidi, tādējādi lielāks skaits cilvēku arī nopērk konkrēto preci.. Protams, šos portālus var nosaukt par visparastākajiem interneta veikaliem, kuros tirgo dažādas preces un lietas.

Latvijā vieni no zināmākajiem kolektīvo iepirkšanas portāliem ir perkam kopā, zizu un kolosāli. Protams, ir vēl daudz un dažādi, taču šie ir zināmākie. Ja ieejam un apskatāmies, mēs varam iegādāties dažādus sīkumus, sākot ar drēbju pakaramajiem, dažādiem knaģiem, rotām un visbeidzot ar dažādām drēbēm un kuponiem, ar kuriem var apmeklēt dažādas ēstuves, nomazgāt automašīnu. Šis sarakts ir ļoti garš, jo katrs kolektīvais iepirkšanās portāls piedāvā savas preces, kuras citos portālos iespējams nemaz nav.

Šie kolektīvie iepirkšanās portāli aizvien biežāk cenšas izplatīt Latvijā ražotas preces un lietas, tieši ar šādu domu kolektīvie iepirkšanās portāli cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu, jo kā zināms – īsteni latvieši pērk Latvijā ražotas lietas. Šos portālus mēs varam salīdzināt ar parastu lielveikalu, tikai šoreiz mums nav jāņem rokās groziņš, vai pie sāniem jāstumj rati un pēc tam jāstaigā pa veikalu, lai atrast sev tik ļoti vajadzīgās un nepieciešamās preces. Šie kolektīvie iepirkšanās portāli ir domāti tam, lai cilvēki redzētu visas preces, kurām ir iespaidīga atlaide un kurus kolektīvi iegādāties būtu daudz lētāk, nekā pērkot to pašu lietu, piemēram lielveikalā vai pie konkrēta pakalpojuma sniedzēja.

Post Navigation