Komercbanka

Komercbanka ir vecākā komercbanka Latvijā, kas vēl aizvien sniedz banku pakalpojumus un mainās līdzi laikam. Komercbanka tika dibināta deviņdesmitajos gados, kad Latvija tiecās uz neatkarības atgūšanu. Kopš tā laika banka ir strauji paplašinājusies un šobrīd tai ir pārstāvniecības ne tikai Latvijā bet arī citur pasaulē. Tā dara bankas, lai klientiem ērtāk.

Laikam ejot pasaule, cilvēki un to vajadzības mainās un svarīgi ir mainīties tām līdzi, kā senā teicienā „pastāvēs, kas mainīsies”. Iespējams, ka sekošana līdzi laikam arī ir ļāvusi bankai pastāv un tik veiksmīgi darboties līdz pat mūsdienām.

Banka piedāvā pakalpojums gan privātpersonām, gan uzņēmumiem un katra klienta vēlmes tiek izvērtētas individuāli. Šādu individuālu pieeju banka spēj piedāvāt, pateicoties privātbaņķieru pakalpojumiem. Bankas pakalpojumi ir vērsti uz ilgtspējīgu sadarbību, līdz ar to jums vienmēr būs iespēja saņemt konsultāciju, kā arī veikt dažādas izmaiņas izvēlēto pakalpoju klāstā, kuras jums var piedāvāt arī banka, gadījumā ja tiek rasts kāds izdevīgāks risinājums.

Domājot par uzņēmumiem, banka izveidojusi ārvalstu tīklu, tādā veidā palīdzot uzņēmējiem izvērst savu biznesu ārpus Latvijas robežām.

Bankas pakalpojumu klāsta ietilpst gan standarta, gan arī retāk sastopami pakalpojumu veidi, piemēram:

  • Noguldījumu pakalpojumi
  • Norēķinu un maksājumu karšu pakalpojumi,
  • Darījumi ar nekustamo īpašumu
  • Kreditēšanas pakalpojumi,
  • Investīciju pakalpojumi,
  • Valūtas darījumi,
  • Individuālie seifi,
  • Privātbaņķieru pakalpojumi u.c.

Konta atvēršanu nav iespējams veikt attālināti. Banka vēlas veidot sadarbību, kas balstās uz abpusēju uzticēšanos, līdz ar to, visi ar konta atvēršanu saistītie darījumi notiek tiekoties ar kādu no bankas speciālistiem, kurš noskaidros jūsu vēlmes un konsultēs jūs par izdevīgāko risinājumu.

Klientu apkalpošanas centri atrodas Rīgā un citviet Latvijā, lai ērtāk piekļūt lieliskajiem pakalpojumiem. Bankas mājas lapā atrodami arī tālruņa numuri, uz kuriem zvanot, iespējams, saņemt atbildes par bankas pakalpojumiem un citiem ar banku saistītiem jautājumiem.

Komercbanka ir labs risinājums ikvienam, kas vēlas saņemt individuālu pieeju veicot ikvienu ar finansēm saistītu darījumu.

Un tagad atjautības uzdevums-uzmini, kas ir kas.

Post Navigation