Kredīta noformēšana pie labākajiem

Ātro kredītu iespējams noformēt kreditēšanas centros, pie sadarbības partneriem vai internetā.

Svarīgākie patēriņu un ātro kredīta līguma nosacījumi

  1. Personas vecums. Potenciālajam aizņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem (naudas atmaksas termiņa beigās).
  2. Sniedzamie personas dati. Reģistrējoties kredīta saņemšanai, klientam jānorāda savs personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasta adrese.
  3. Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi. Aizdevējs ir tiesīgs apmeklēt aizņēmēju dzīves vai darbavietā, kā arī veic klienta kredītvēstures pārbaudi Latvijas Bankas kredītu reģistrā.

Līguma pagarināšana

Ja ir nepieciešamība pagarināt līguma termiņu kredītam, kas ņemts uz 30 dienām no 100,- EUR līdz 300,- EUR, atmaksu var pārcelt uz vienu mēnesi. Iepriekš jāsazinās ar Incredit Group, lai vienotos par labāko atmaksas veidu.

Atmaksa pirms termiņa – Aizņēmējam ir tiesības pirms termiņa atmaksāt daļu vai visu kredīta summu. Mainīsies kredīta pārmaksa, un saīsinās kredīta atmaksas termiņš. Jāiemaksā summa bez iepriekšējas pieteikšanas.

Nokavējuma procenti

Ja tiek kavēts maksājuma izpildes termiņš, aizņēmējam jāmaksā nokavējuma procenti 0,5% apmērā no nokavētās maksājuma summas par katru nokavēto dienu, sākot no trešās kavējuma dienas. Jāizceļ soda procenti, jo tie ir samērā mazi, ja salīdzina ar daudziem citiem Latvijas nebanku aizdevējiem. Jebkurā gadījumā uz soda procentiem nevajadzētu koncentrēties, bet gan uz savlaicīgu kredīta atmaksu.

Atteikuma tiesības

Kredītu ar 3 darba dienu iepriekšēju brīdinājumu ir iespējams atteikt 14 dienu laikā.

Ātrie kredīti un patēriņa kredīti ir atbildība. Jūsu pienākums ir izvērtēt kredīta atmaksas iespējas. Aizņemieties tik, cik variet atļauties un neaizņemieties vispār, ja nevariet atļauties!!!

Post Navigation