Lai saņemtu kredītu

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Ikvienam laiku pa laikam ir nepieciešama papildus nauda. Par laimi, negaidītus izdevumus var viegli atmaksāt ar ātro kredītu palīdzību. Ātrie kredīti var palīdzēt Jums iegūt šādu kredītu ar saprātīgām procentu likmēm, noteikumiem un nosacījumiem.

Daudzi no šiem īstermiņa kredītiem arī tiks noraidīti. Šie kredīti jau ir pietiekami riskanti bez kredītvēstures pārbaudes, tāpēc bankas konta pārskats tiek izmantots, lai iegūtu jaunāko finanšu informāciju.

Ja Jūs izmantojat ātros kredītus samērā reti, Jūsu pieteikums visdrīzāk tiks apstiprināts. Katram aizdevējam ir savas kvalifikācijas prasības, un atkarībā no tā, kuru aizdevēju Jūs izvēlaties, Jūsu pieteikums var tikt apstiprināts vai noraidīts. Daži aizdevēji ņem vērā tikai aizņēmēja ienākumus un kredītvēsturi, kamēr citi pievērš uzmanību arī paņemtajiem kredītiem. Atbildīgiem aizdevējiem mēdz būt stingrākas kvalifikācijas prasības. Pretendentiem tas var nepatikt, bet, ja paskatās no aizdevēja perspektīvas, viņi paglābj Jūsu finanses, nepiešķirot Jums kredītu, ko Jūs visticamāk nevar atļauties atmaksāt.

Nemēģiniet iegūt ātro kredītu, iepriekš neuzzinot, kādu informāciju Jums ir nepieciešams sniegt aizdevējam. Parasti Jums ir nepieciešams sniegt informāciju par sevi un saviem ienākumiem.