Licenzēts nebanku aizdevējs

Latvijas hipotēka ir licenzēts nebanku aizdevējs, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kā nekustamā īpašuma ķīla tiek pieņemta zeme, māja vai dzīvoklis, kas ir kredītņēmēja īpašumā.

Aizdevumi tiek izsniegti personām, kas ir sasniegušas vismaz 21 gada vecumu. Latvijas hipotēka piešķirtais aizdevuma apjoms ir līdz 75% no jūsu norādītās ķīlas vērtības.

Pakalpojuma klāstā ietilpts:

Hipotekārie kredīti:

  • Kredīts klienta vajadzībām –Šo kredītu izvēlas situācijās, kurās nepieciešami lielāki finanšu līdzekļi, kurus iespējams izmantot, par to nevienam neatskaitoties, piemēram, mācību maksas segšanai, neparedzētiem izdevumiem vai lielāku pirkumu apmaksai.
  • Kredīts mājokļa remontam – kredīts paredzēts gan vērienīgiem, gan arī nelieliem remontdarbiem savā mājoklī vai īpašumā.
  • Kredīts jaunam mājoklim – šis kredīta veids paredzēts jauna mājokļa iegādei. Bieži vien šo aizdevumu izmanto, lai iegādātos mājokli, kurš jau tiek īrēts, taču ar šī aizdevuma palīdzību ir iespējams tik arī pie pavisam jaunas mājvietas.
  • Kredīts biznesam – šis kredīts paredzēts juridiskām personām, uzņēmumiem, kuri plāno attīstīties vai uzsākt jaunu uzņēmējdarbību.
  • Pārkreditācija – šis aizdevuma veids vai drīzāk process ļauj apvienot vairākus kredītus vienā, kura apmaksa būtu veicama pie viena kredītu izsniedzēja. Šī procesa rezultātā ir iespēja atbrīvoties no kredītiem, izsniedzēju pieprasītie procentu maksājumi ir diezgan neizdevīgi un turpināt apmaksāt tos ar izdevīgāku procentu likmi.

Hipotekārie kredīti tiek izsniegti pēc katra klienta vajadzībām, līdz ar to iespējams saņemt arī hipotekāro kredītu, ātro kredītu dzēšanai vai komunālo maksājumu apmaksai.

Izsoles:

  • Īpašuma izpirkšana no izsoles – Latvijashipoteka.lv piedāvā iegādāties n jums īpašumu pirms izsoles, tādā veidā sedzot jūsu parādsaistības ar iepriekšējo aizdevēju. Parādsaistības ar Latvijas Hipotēku varēsiet dzēst mazliet vēlāk, tādā veidā iegūstot laiku finansiālā stāvokļa uzlabošanai.
Finanšu darījumi ar nekustamo īpašumu:
  • Īpašumu uzpirkšana – uzpērk klientu nekustamos īpašumus visā Latvijas teritorijā.
  • Īpašuma pārdošana klienta vietā – šis pakalpojums piemērots tiem kuriem jau ilgāku laiku neizdodas pārdot savu īpašumu, vai tiem, kuri paši to nevēlas darīt.

Vairāk informācijas par uzņēmumu var atrast tā mājas lapā.

Post Navigation