Populārākie viedtālruņi

Ikviens mūsdienās lieto viedtālruņus un neatkarīgi no tā vai tas ir pusaudzis, pensionārs vai pirmklasnieks, bet gandrīz jebkura kabatā ir atrodams viedtālrunis. Ar katru dienu viedtālruņu tirgus paliek aizvien lielāks un šie viedtālruņi mūsu dzīves padara vienkāršākas, jo to funkcijas palīdz tikt galā ar dažādām dzīves situācijām, tomēr kuri tad ir populārākie viedtālruņi un kāpēc tie ir tik īpaši?

Kādi ir populārākie viedtālruņi Latvijā

Jāteic, ka Latvijā ļoti stipri konkurē iphone viedtālruņa modeļi, bet līdzās seko samsung, kādi tad ir populārākie viedtālruņi un kāda ir to nozīme uz mūsu dzīvēm?

Sāksim ar to, ka mūsdienu telefonu un to modeļu daudzveidība ir tik milzīga, ka agrāk, mēs nekad nebūtu iedomājušies par to, ka šāda diena vispār varētu pienākt. Pirms mēneša izlaists telefona modelis jau skaitās vecs, tāpēc ka cita telefona kompānija jau ir izlaidusi labāku viedtālruni un paiet mēnesis, divi un arī šis modelis skaitīsies vecs un tā visu laiku. Veco vietā nāk jauni, uzlabotāki, ar labāku kapacitāti un daudz funkcionālāki ar uzlabotām kamerām un tehnoloģijām, jāatzīst, ka viedtālruņu ražotāju giganti mums ļauj izvēlēties starp tūkstošiem viedtālruņu, starp mazāku, lielāku, ekonomiskāku bateriju, ūdens izturīgu un tā šī ķēde turpinās, klāsts ir milzīgs, bet kuri tad ir populārākie un labākie viedtālruņi?

Ko par to visu saka Forbes?

Šoreiz tops būs tapis pateicoties Forbes žurnāla datiem, kuri tad ir populārākie viedtālruņi līdz šim brīdim 2016 gadā?

Galaxy S6 Edge

Pirmo vietu viennozīmīgi ieņem Galaxy S6 Edge, šis ir nepārspējami pirmās vietas ieguvējs, kurš pārliecinoši iegūst pārsvaru pār citiem modeļiem, laikam jau iemesli nav jāstāsta. 5,1 collu ekrāns,  1440 x 2560Super AMOLED displejs, 2600 mAh baterijas ietilpība, 16MP kamera, un tā vidējā cena 499$ jeb 444 Eiro. Diezgan iespaidīgi ņemot vērā, ka par šādu summu ir iespēja iegādāties ļoti labu telefonu, kas pārspēj kaudzi citu mūsdienīgu viedtālruņu.

Sony Xperia Z5 Premium

Otro vietu pēc forbes datiem ieņem Sony Xperia Z5 Premium, varbūt kādu tas šokēs, jo domā, ka iPhone ir lielākie cīnītāji, bet tā nebūt nav. Visa pasaule nelieto iPhone un tas ir maldīgs priekštats, otro vietu līdz šim pat brīdim iegūst Sony Xperia Z5 Premium, jāatzīst, ka nosaukums ir salīdzinoši garš, tomēr, kas tad slēpjas šajā telefonā un kas viņā ir tik īpašs? 5,5 Collu displejs, 2160 x 3840IPS LCD, kas nozīmē, ka displeja kvalitāte vienkārši žilbina un redzēsiet pat vissmalkākās attēla un video detaļas. 3430 mAh baterija, kas ir diezgan ietilpīga, ja ņemam vēra, ka pirmās vietas ieguvējam Galaxy S6 Edge baterijas ietilpība ir tikai 2600 mAh. Telefons ieņēmis augstu pozīciju pateicoties tās kameras priekšrocībām, šim telefonam ir 23MP kamera, kas nodrošina vienus no labākajiem attēliem, ko sniedz mūsdienīgie viedtālruņi. Telefona vidējā cena ir 673$ jeb 599 Eiro.

iPhone 6S Plus

Trešo vietu ieņem visiem zināmais iPhone 6S Plus, un nē tas nav vienkārši iPhone 6S, bet gan iPhone 6S Plus. Daudzi iespējams prātos, kāpēc tad iPhone neieņem topa pirmo vietu, bet diemžēl tāda ir statistika un tas viss ir balstīts uz kopējo pārdošanas apjomu, bet ar ko tad šis telefons ir tik īpašs? Sāksim ar to, ka tam ir milzīgs displejs, tikpat milzīgs, cik otrās vietas ieguvējam 5.5 collas. 1080 x 1920IPS LCD, kas krietni atpaliek no Sony Experia Z5 Premium modeļa, 2750 mAh baterijas ietilpības, kas ir super maza priekš šāda telefona izmēriem un 12MP kamera, kas varēja būt iespaidīgāka. Vidējā cena 749$ jeb 667 Eiro.

Post Navigation