Senioru kreditēšanas eksperts

Ātrie kredīti lepojas ar to, ka tiem ir viegli piekļūt – nepieciešams tikai interneta pieslēgums vai mobilais telefons. Taču joprojām ir cilvēki, kuri ar datoru un internetu ir uz “jūs”, tāpēc īstermiņa aizdevums viņiem šķiet joprojām nesasniedzams. Kredīta devējs Lafiko pozicionē sevi kā senioru finansēšanas ekspertu, koncentrējoties tieši uz pensionāriem un palīdzot tiem aizņemties viegli saprotamā veidā.

Kas var kļūt par klientu?

Varat kļūt par Lafiko klientu, ja esat LR iedzīvotājs vecumā līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi – tātad Jums nevajadzētu būt iepriekš nesamaksātiem parādiem. Lafiko ļauj klientiem aizņemties arī tad, ja tie ir ārvalstu pilsoņi, kas dzīvo Latvijā – tādā gadījumā ir jānorāda valsts, uzturēšanās atļaujas numurs un tās derīguma termiņš. Jums nepieciešama arī regulāra pensija, kas varēs apmaksāt Jūsu kredīta summu dotajā termiņā.

Kāpēc ir ērts kredīta veids?

Šo kredītu Jūs varat saņemt pie pastnieka – tas nozīmē, ka varat pastniekam nodot aizpildītu pieteikuma veidlapu, un pēc tam, kad kredīts būs apstiprināts, ikmēneša maksājumus veikt tajā datumā, kad saņemat pensiju – atkal jau ar pastnieka starpniecību. Ja pensiju Jums piegādā uz mājām, Jums pat nevajadzēs iziet no sava mitekļa. Protams, varat maksāt kredītu arī automātisko bankas pārskaitījumu.

Turklāt Lafiko ir viens no retajiem aizdevējiem, kas ir pretimnākošs pensionāriem un pieļauj pensiju kā vienīgo iespējamo ienākumu avotu.

Kur atrodas filiāles?

Lafiko pārstāvniecības atrodas lielākajās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Jēkabpilī, Daugavpilī un Rēzeknē. Filiāles Jūs varat atrast arī mazākās pilsētās, tādās kā Talsi, Madona, Dobele, Limbaži, Alūksne, Gulbene, Balvi, Dagda, Krāslava un Ludza.

Kā noformēt aizdevumu?

Vispirms varat aizpildīt pieteikumu vai zvanīt uz klientu apkalpošanas centru, kur atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Pieteikumā Jums būs jānorāda savi personas dati, pensijas apjoms, vēlamā kredīta summa un termiņš utt. Ātrie kredīti internetā tiek noformēts un izsniegts vai nu augstāk minētajās filiālēs, vai nu pie pastnieka.

Iepriekš Lafiko mājas lapā varat aprēķināt savu finanšu situāciju, izmantojot ģimenes budžeta kalkulatoru. Tur varēsiet sabalansēt gan ienākumus, gan izdevumus. Galvenais ir atcerēties, ka maksājumi kredīta segšanai nedrīkst pārsniegt 30% no kopējiem mēneša ienākumiem.

Post Navigation