Vai bezprocentu hipotekārais kredīts patiešām ir bezprocentu?

NaudaJā, tā tas tiešām ir – šim kredīta veidam netiek piemērotas nedz noformēšanas izmaksas, nedz procentu likme. Vienīgais, par ko samaksāsiet, būs notariālie izdevumi un valsts nodeva Zemesgrāmatai.

Noteikumi, lai saņemtu šo kredītu: Jums jāieķīlā dzīvoklis Rīgā vai Rīgas rajonā, un šim dzīvoklim komunālais parāds nedrīkst pārsniegt viena tekošā mēneša maksājuma apmēru. Šis kredīts tiek sniegts uz 6 mēnešiem, un tā summa variē no 700 līdz pat 3000 eiro.

Naudu varat saņemt jau līguma slēgšanas dienā, un kredīts tiek noformēts vienas darba dienas laikā. Jums būs jāiesniedz īpašuma tiesības apliecinošs dokuments, Jūsu pase, tehniskās inventarizācijas lietas kopija un pēdējais komunālo maksājumu rēķins.

Kāpēc izvēlēties AS “West Kredit”?

AS “West Kredit” piedāvā bezmaksas kredītu konsultācijas ikvienam klientam – tas nozīmē, ka saprotami un profesionāli tiks izskaidroti jebkādi Jūs interesējošie jautājumi par jebkura veida kredītu izsniegšanu.

Tāpat arī tiek piedāvāts pārfinansēt jeb refinansēt jau citās bankās vai finanšu institūcijās saņemtos kredītus. Jums tiek garantēta profesionāla palīdzība, kad kārtosiet vajadzīgās formalitātes kredīta noformēšanai.

Ja vajadzīgs, varat pievienot noformēšanas izmaksas aizdevuma kopsummai. Jebkurā gadījumā, ja Jums gadās problēmas atmaksāt kredītu, AS “West Kredit” piedāvā 6 mēnešus garas kredīta brīvdienas, kuru laikā mēneša maksājumi nav jāveic.

Tāpat arī pamatsummas atmaksu Jūs varat atlikt uz laiku, kas ir pat 24 mēnešu jeb 2 gadu ilgs.

Post Navigation