Vai es varu saņemt CrediOn kredītlīniju?

Ja vien esat Latvijas pastāvīgais rezidents (pilsonis vai nepilsonis ar beztermiņa uzturēšanās atļauju un savu personas kodu) vecumā no 20 līdz 70 gadiem un Jums ir pozitīva kredītvēsture (nepārkāptas parādsaistības, nekavēti kredītmaksājumi), tad varat pretendēt uz CreditOn kredītlīniju. Lai izveidotu savu klienta profilu mājaslapā, būs nepieciešams arī aktīvs mobilā telefona pieslēgums un atvērts bankas konts kādā no Latvijas Republikā esošajām bankām.

Kā darbojas CreditOn kredītlīnija?

No sākuma ir jāizveido savs klienta profils CreditOn oficiālajā mājaslapā. Tas ir pavisam vienkārši – jāaizpilda parasta anketa, kurā jānorāda pamata personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, cita prasītā informācija) un vēlamā kredītlīnijas summa. Lai izveidotu profilu, jāsamaksā reģistrācijas cena 1 centa apmērā, kas palīdzēs arī identificēt Jūsu konta autentiskumu. Tas ir vajadzīgs, lai nodrošinātu to, lai naudas plūsmu tikta pārskaitīta tieši uz Jūsu bankas kontu.

Pirmajā pieteikuma reizē varēsiet saņemt visu summu, kam esat pieteicies. Atmaksa notiek, veicot katra mēneša minimālā maksājumā, kas būs norādīts Jūsu maksājumu grafikā. Ja atmaksāsiet vairāk, nekā noteikts minimālajā ikmēneša maksājumā, turpmāko mēnešu maksājuma summa samazināsies – un tātad mazākas kļūst arī aizdevuma kopējās izmaksās.

Nākamajās reizēs varēsiet aizņemties atkārtoti, ja vien būsiet sekmīgi veicis maksājuma atdošanu.

Kas notiek, ja saistības netiek izpildītas?

Tādā gadījumā var tikt uzsākts pret Jums vērsts parāda piedziņas process. Jūsu kredītvēsture tiks negatīvi ietekmēta. Tiks aprēķināts līgumsods par katru kavējuma dienu.

Post Navigation