Vitacredit.lv auto līzings

Vitacredit.lv auto līzings, kas piedāvā saņemt naudu jauna auto iegādei līdz pat 20.000 EUR vērtībā. Vitacredit.lv veiksmīgi darbojās Latvijā jau vairāk kā 6 gadus un salīdzinoši nesen piedāvā arī iespēju saviem klientiem saņemt auto līzingu.

Minimālā aizdevuma summa ir 700 eiro. Tas tāpēc, ka mēs nevēlamies savus klientus redzēt pērkam vēl sliktākas automašīnas. Kārtīga vīrieša automašīna maksā no 4.000 EUR līdz 20.000 EUR.

Vitacredit aizdevums neprasa no tevis lielus ikmēneša ienākumus vai galvotāju. Vitacredit.lv aizdevumu tev izsniegs līdz 90% no automašīnas vērtības un tā ir ievērojama summa, lai veiksmīgi, ātri un ērti iegādātos auto.

Pie vitacredit.lv auto līzings ir pieejams visiem Latvijas republikas iedzīvotājiem bez sabojātas kredītvēstures un ar stabiliem ikmēneša ienākumiem. Viens no svarīgākajiem punktiem līgumā ir tas, ka automašīnai, kuru jūs iegādājaties KASKO apdrošināšana nav obligāti nepieciešama. Tas ir nozīmīgs punkts, kas būtu jāzina pirms auto līzinga kārtošanas, citādāk tavi ikmēneša maksājumi var būtiski palielināties, jo kā jau mēs zinām KASKO apdrošināšana ir krietni vien dārkās pasākums par OCTA.

Vitacredit.lv auto līzings tiek piedāvāts visiem, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu un nav pārsnieguši 65 gadu vecumu. Jāņem vērā vien svarīgs līguma punkts ir tāds, ka auto tiek reģistrēts uz SIA „Vita Credit”, kas nozīmē, ka maksātnespējas gadījumā auto tiks atsavināts un jūs savu ceļu varēsiet turpināt ar kājām. Tas protams nav vitacredit.lv mērķis, taču reizēm tā gadās. Klienti nespēj veikt ikmēneša maksājumu vairāku mēnešu garumā.

Post Navigation